Immortals of Aveum szczegółowo opisuje swój system magii

Immortals of Aveum szczegółowo opisuje swój system magii

Immortals of Aveum to ekscytująca przygoda w świecie, w którym wszystko napędzane jest magią. Jako jeden z bardzo rzadkich Triarchów zdolnych do manipulowania wszystkimi trzema aspektami magii, będziesz miał decydującą rolę w ostatecznym wyniku okrutnej wiecznej wojny, która zadecyduje o przyszłości Aveum. W towarzystwie grupy elitarnych magów musisz bronić królestwa przed atakami Tyrana z Rasharn i jego armii, aby zapobiec zniszczeniu Twojej ojczyzny.

 

 

Immortals of Aveum oferuje niezwykle szczegółowy system magii, który pozwala na korzystanie z trzech różnych kolorów magii w walce, poruszanie się po rozbudowanych sceneriach, które odkryjesz w grze, a także rozwiązywanie zagadek by przejść dalej. Deweloper Ascendant Studios rzucił nieco światła na różne właściwości i zastosowania każdego koloru magii w najnowszym filmie o Immortals of Aveum, który zapewnia nam również wgląd w zawiłości świata i jego historię.

Trzy kolory i nieskończone możliwości

System magii w grze pozwala na używanie sygnetów do atakowania wrogów różnymi rodzajami magii. Czerwona magia zwiększa możliwości walki w zwarciu, niebieska magia pozwala strzelać do wrogów z dystansu, a zielona magia pozwala bombardować pole bitwy pociskami samonaprowadzającymi. Nie są to jedyne narzędzia w twoim arsenale. Masz również dostęp do Furii, które zużywają pasek many, aby generować niezwykle potężne i niszczycielskie efekty, a także możesz naładować ostateczną umiejętność, która łączy wszystkie trzy kolory magii i przybiera formę wiązki energii zdolnej do dezintegracji wszystkiego co napotka.

 

 

Immortals of Aveum oferuje wiele możliwości dostosowania postaci do własnych potrzeb, jednocześnie zwiększając jej moce. Znajdziesz tu mnóstwo magicznych przedmiotów, które możesz wykorzystać do wzmocnienia swoich umiejętności lub rozłożyć je, aby stworzyć inne, które lepiej pasują do Twojego stylu gry. Nie zabraknie Ci opcji, jeśli chodzi o dominację na polu bitwy.

Nie będziesz musiał długo czekać, aż będziesz mógł zanurzyć się w tej niesamowitej przygodzie FPS. Premiera gry zaplanowana jest na 22 sierpnia 2023 roku, a klucz cyfrowy Immortals of Aveum możesz zdobyć już teraz w najlepszej cenie, dzięki naszej porównywarce.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare