Otwarta beta Diablo 4 już w przyszłym miesiącu

Otwarta beta Diablo 4 już w przyszłym miesiącu

Wierzcie lub nie, ale jeszcze przed premierą będziecie mogli wypróbować jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku. Mowa oczywiście o Diablo 4. Nowa odsłona najpopularniejszej serii ARPG wszech czasów zadebiutuje 6 czerwca, ale jeszcze przed tym terminem będzie można powrócić do świata Sanktuarium, by walczyć z mieszkańcami Piekła. Blizzard ogłosił, że w przyszłym miesiącu odbędą się dwa oddzielne wydarzenia beta.

Pierwszy z nich będzie dostępny dla tych, którzy już zamówili grę w przedsprzedaży, którzy będą mogli wypróbować Diablo 4 w dniach 17-19 marca. Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z naszej porównywarki, by kupić tanio Diablo 4, wciąż możecie wziąć udział w otwartej becie, która odbędzie się w następny weekend. Beta Diablo 4 będzie dostępna dla wszystkich graczy w dniach 24-26 marca na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Blizzard nie potwierdził, czy wszystkie klasy będą dostępne, ale można założyć, że będzie można grać jako barbarzyńca, druid, nekromanta, czarodziej i łotrzyk.

 

 

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu wydarzeń, dostępna zawartość będzie ograniczona. Będzie można zwiedzić jedynie prolog i pierwszy akt fabuły Diablo 4, a limit poziomu wyniesie 25. Oczywiście należy pamiętać, że nie będzie to ostateczna wersja gry i mogą pojawić się pewne błędy, które Blizzard zachęca do zgłaszania.

Diablo 4 przyniesie wiele znaczących zmian w serii, w tym nowy styl wizualny, "współdzielony otwarty świat" online i nieliniową kampanię. Jeśli chcesz odkryć te funkcje, nie zapomnij dołączyć do bety w przyszłym miesiącu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

211.58zł
Diablo 4
Diablo 4
  • Oficjalna strona : Diablo 4
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare