Warhammer 40,000: Space Marine 2 prezentuje mechanikę rozgrywki

Warhammer 40,000: Space Marine 2 prezentuje mechanikę rozgrywki

Mając za podstawę swojego poprzednika, Warhammer 40,000: Space Marine 2 ma na celu zaoferowanie graczom wyjątkowego doświadczenia, które przewyższy wszystko, co fani widzieli. Nowa trzecioosobowa strzelanka osadzona w futurystycznym uniwersum stworzonym przez Games Workshop przywróci kapitana Titusa i postawi go przeciwko najbardziej śmiercionośnej biologicznej pladze w galaktyce, Tyranidom. Te obce stworzenia działają jak potężny rój broni biologicznej, zdolny do pożarcia planety i pozostawienia po sobie pustej skorupy. Kontrolowane przez potężny umysł roju, Tyranidy będą głównym antagonistą w Warhammer 40,000: Space Marine 2 i oferują nowe możliwości w zakresie rozgrywki.

Ogólny przegląd

Deweloper Saber Interactive wprowadził wiele nowości w Space Marine 2, które wykraczają poza nowe typy wrogów. Strzelanka oferuje również rozgrywkę kooperacyjną dla maksymalnie trzech graczy i sześć różnych klas do wyboru. Każda z nich ma inne umiejętności i ścieżki progresji oraz oferuje mnóstwo możliwych podejść do rozgrywki, zwłaszcza w połączeniu z innymi graczami. Możesz rzucić okiem na każdą z nich w akcji, w najnowszym filmie Warhammer 40,000: Space Marine 2, który zapewnia również graczom ogólny przegląd wielu funkcji w grze, od różnych trybów rozgrywki po opcje dostosowywania.

 

 

Dzięki epickiej kampanii, którą można dzielić z maksymalnie dwoma znajomymi oraz wymagającemu trybowi wieloosobowemu PvP, Warhammer 40:000: Space Marine 2 ma stać się nową sensacją wśród fanów Mrocznego Tysiąclecia. Oczywiście nie jest to jedyna strzelanka osadzona w tym samym uniwersum, ale Warhammer 40,000: Darktide oferuje znacznie inny rodzaj doświadczenia, a pierwszy Space Marine zdołał przekonać wielu graczy swoją wciągającą rozgrywką i unikalną oprawą. Dlatego też jego sequel wzbudził ogromne oczekiwania wśród fanów pierwszej gry.

Skorzystaj z naszej porównywarki, jeśli chcesz zdobyć tani klucz cyfrowy do Warhammer 40,000: Space Marine 2 już dziś i bądź gotowy, by wytyczyć ścieżkę zniszczenia jako jeden ze świętych wojowników Imperatora. Oczyść Xenos i walcz dla Imperatora!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare