Instant Gaming EU
 
 

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ujawnia tryby gry wieloosobowej

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ujawnia tryby gry wieloosobowej

Obchody festiwalu Skulls 2024 przyniosły nam wiele zapowiedzi gier inspirowanych popularną serią gier stołowych od Games Workshop. Space Marine 2 był jedną z gwiazd pokazu, ponieważ nadchodząca trzecioosobowa strzelanka od Saber Interactive ma dość dużą społeczność fanów, którzy czekają, aby dowiedzieć się o niej więcej przed nadchodzącą premierą. Gra ponownie postawi cię w roli kapitana Titusa w epickiej kampanii przeciwko Tyranidom. Kampania ta może być współdzielona z innymi graczami w trybie kooperacji dla maksymalnie trzech graczy, ale Space Marine 2 będzie miał również więcej ekscytujących funkcji dla wielu graczy.

Kilka trybów wieloosobowych

Podczas gdy wcześniej w tym miesiącu wyciekł artbook gry ujawniający, że Space Marine 2 będzie zawierał bitwy PvP, wczorajszy film Skulls 2024 rzucił nieco światła na różne tryby wieloosobowe, którymi fani będą mogli cieszyć się w grze.

Zupełnie nowy tryb Operacji pozwala graczom na podejmowanie wymagających misji wraz z dwoma innymi członkami drużyny. Postępy w tym trybie są niezależne od kampanii i jest to aktywność poboczna z 6 klasami do wyboru, przedmiotami kosmetycznymi i bronią do odblokowania po ukończeniu misji. Oprócz tego trybu, Space Marine 2 będzie również oferować szereg trybów PvP, w których sześcioosobowe drużyny Kosmicznych Marines i Kosmicznych Marines Chaosu zmierzą się ze sobą w epickich bitwach. Gra zostanie wydana z trzema różnymi trybami: Capture and Control, Annihilation oraz Seize Ground. Dodanie wszystkich tych trybów rozgrywki drastycznie zwiększy regrywalność Space Marine 2, co z pewnością spodoba się fanom serii.

 

 

Premiera Warhammer 40,000: Space Marine 2 zaplanowana jest na 9 września na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Czekając na nią, warto rzucić okiem na pierwszą odsłonę Warhammer 40,000: Space Marine, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Oczywiście najlepsze oferty na Warhammer 40,000: Space Marine 2 są już dostępne dzięki naszej porównywarce cen.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare