Warhammer 40,000: Boltgun zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Warhammer 40,000: Boltgun zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Warhammer 40,000 zawsze był bardzo popularnym źródłem inspiracji dla twórców gier wideo. Perspektywa stworzenia gry osadzonej we wszechświecie spustoszonym przez wojnę między demonicznymi siłami, Xenos, a Imperium Człowieka w odległej i mrocznej przyszłości jest całkiem atrakcyjna, a wiedza o grze planszowej Games Workshop jest ogromna, oferując wiele różnych podejść. Tytuły takie jak Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters i Warhammer 40,000: Darktide, na przykład, oferują zupełnie inny rodzaj doświadczenia, ale wszystkie mają pewne poczucie epickości, jednocześnie obejmując kultową franczyzę. Warhammer 40,000: Boltgun pozwoli ci zanurzyć się w tym świecie od samego początku.

 

 

Oczyść zepsucie z Chaosu

Najnowsza gra z serii Warhammer 40,000 to szalona strzelanka, która opiera się na klasycznej mechanice, oferując ci doświadczenie pełne akcji. Wcielając się w Kosmicznego Marine, oczyścisz się ze skażenia bezbożnych sług Rujnujących Mocy, niemal czując, jak krew przeciwnika obryzguje twój pancerz, gdy unicestwiasz ich hordy swoją siłą ognia. Niezliczeni Marines Chaosu i Demony rozniosą się w pył, podczas gdy ty będziesz przemierzał labiryntowe scenariusze w Warhammer 40,000: Boltgun.

"Wciel się w zaprawionego w bojach Kosmicznego Marine podczas niebezpiecznej misji w całej galaktyce, walcząc z Kosmicznymi Marines Chaosu i demonami Chaosu.
Uwolnij swój niszczycielski arsenał Kosmicznych Marines, przedzierając się przez eksplozję sprite'ów, pikseli i krwi. Biegaj, skacz i szarżuj przez ogromne poziomy, aby strzelać, niszczyć i kroić najgorszych heretyków w całej galaktyce!"

Warhammer 40,000: Boltgun to ekscytujące doświadczenie FPS w stylu retro, które przypomina kultowe klasyki gatunku. Premiera gry odbędzie się 23 maja 2023 roku na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Jeśli chcesz poczuć adrenalinę płynącą w twoich żyłach podczas walki ze sługami Chaosu, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Warhammer 40,000: Boltgun PC w dowolnym momencie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare