Warhammer 40,000: Boltgun to doskonała strzelanka w stylu retro

Warhammer 40,000: Boltgun to doskonała strzelanka w stylu retro

 Chociaż Warhammer 40,000 jest popularną serią często wykorzystywaną jako inspiracja dla gier wideo, nie wszystkim z nich udaje się uchwycić istotę mrocznego uniwersum, w którym osadzona jest gra. Na szczęście nie jest tak w przypadku Warhammer 40,000: Boltgun. "Boomer shooter" stworzony przez Auroch Digital nie potrzebuje imponującej oprawy wizualnej, aby pozwolić ci zanurzyć się w szalonym doświadczeniu, które pozwoli ci przebić się przez hordy wrogów. Dzięki swojej estetyce retro, gra skupia się na dostarczeniu najlepszej możliwej rozgrywki FPS i pod tym względem udało jej się osiągnąć cel.

Warhammer 40,000: Boltgun przypomina oldschoolowe strzelanki, takie jak DOOM, Quake i Blood, ale wprowadza nowoczesną mechanikę, aby usprawnić rozgrywkę. Jeśli nie przepadasz za klasykami, możesz nawet dostosować grafikę, aby wyglądała mniej wielokątnie i bardziej nowocześnie, ale bez względu na to, jaki wygląd preferujesz, najważniejszą rzeczą w Boltgun jest nieprzerwana akcja. Niezależnie od tego, czy wolisz kultowy pistolet, od którego pochodzi nazwa gry, czy jakąkolwiek inną broń z arsenału Kosmicznych Marines, którą masz do dyspozycji, gra naprawdę zapewnia wyjątkowe wrażenia z rozgrywki. Spełnia wszystkie wymagania, aby stać się jedną z najlepszych strzelanek 2023 roku i grą, którą fani Warhammera 40, 000 zapamiętają na długo.

 

 

Tak autentyczna, jak to tylko możliwe

Podczas gdy Warhammer 40,000: Darktide oferuje nowoczesne wrażenia z kooperacji, Warhammer 40,000: Boltgun polega na strzelaniu do wszystkiego, co się rusza. W rzeczywistości musisz być gotowy na zasadzkę hord Kosmicznych Marines Chaosu i demonów w dowolnym momencie. Gra wrzuca cię w sam środek akcji po krótkim wprowadzeniu i jest dokładnie tym, czym powinna być tego typu gra: szaloną strzelaniną non-stop, która sprawi, że adrenalina będzie pompowana przez całe doświadczenie.

Warhammer 40,000: Boltgun Wcielenie się w jednego z legendarnych sług Imperatora-Boga w trakcie jednej z misji jest tak bliskie, jak to tylko możliwe. Jeśli nie możesz się doczekać, aby oczyścić heretyków za pomocą świętej broni, zdobądź Warhammer 40,000: Boltgun PC key z naszym komparatorem i dołącz do walki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare