Warhammer 40,000: Boltgun pokazuje rozgrywkę przed premierą

Warhammer 40,000: Boltgun pokazuje rozgrywkę przed premierą

Uniwersum Warhammer 40, 000 jest źródłem epickich przygód już od dziesięcioleci. Gra strategiczna Games Workshop słynie ze swoich miniatur, ale ma również tło, które przez lata znacznie się rozszerzyło. Służyła również jako inspiracja dla wielu gier wideo z szerokiego zakresu gatunków i zawsze jest jakiś deweloper z ambitnymi planami obejmującymi Kosmicznych Marines, Xenos i Chaos. Tytuły takie jak Rogue Trader, na przykład, zaoferują ci doświadczenie RPG, które przypomina klasyki takie jak Baldur's Gate, ale jeśli szukasz ekscytującego doświadczenia pełnego akcji, lepiej spójrz na Warhammer 40,000: Boltgun. Oficjalny opis tej nadchodzącej gry wideo od Auroch Digital i Focus Entertainment brzmi następująco.

"Załaduj swój Boltgun i zanurz się w bitwie! Doświadcz doskonałego połączenia Warhammera 40,000, klasycznej, szalonej rozgrywki w strzelankach pierwszoosobowych i stylowej oprawy graficznej ulubionych strzelanek retro z lat 90.".

Klasyczny wygląd w nowoczesnym wydaniu

Warhammer 40,000: Boltgun to w istocie szalona strzelanka FPS z unikalnym stylem retro, która zapewnia to, co obiecuje: akcję, krew oraz trzewia i dynamiczne walki ze sługami Ruinous Powers. To jak podróż w czasie do 1990 roku, aby zagrać w gry takie jak Blood, Shadow Warrior lub Quake, ale kolorowy styl graficzny pixel art tylko przyczynia się do tego, że jest lepszy. Warhammer 40,000: Boltgun urzeka ekscytującą rozgrywką, którą można sprawdzić w najnowszym filmie z rozgrywki opublikowanym przez dewelopera.

Premiera Warhammer 40,000: Boltgun zaplanowana jest na next Tuesday na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli szukasz strzelanki, która podniesie ci adrenalinę, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Warhammer 40,000: Boltgun PC keys przed premierą i przygotować swój Bolter do oczyszczenia galaktyki z heretyków.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare