Instant Gaming EU
 
 

Rozszerzenie do gry Warhammer 40,000: Boltgun już w drodze

Rozszerzenie do gry Warhammer 40,000: Boltgun już w drodze

Istnieje wiele gier, które oferują ekscytujące wrażenia, jeśli chodzi o działania wojenne podczas Mrocznego Millenium. Wśród nich Warhammer 40,000: Boltgun wyróżnia się jako wyjątkowe doświadczenie retro FPS, które jest tak brutalne i wciągające, jak to tylko możliwe. Gra nie potrzebuje wymyślnej grafiki ani skomplikowanej mechaniki rozgrywki, aby pozwolić ci wcielić się w potężnego Kosmicznego Marine wyruszającego na misję zniszczenia sług Ruinous Powers. Gra zapewnia solidne i rozrywkowe doświadczenie i stała się ulubioną pozycją wśród fanów Warhammer 40,000 od momentu jej wydania. Teraz deweloper Auroch Digital planuje rozszerzyć ją o dodatkową zawartość i nie moglibyśmy być z tego powodu szczęśliwsi.

Oczyścić heretyków!

Wczorajszy festiwal Skulls 2024 był idealną okazją do ogłoszenia Forges of Corruption, nowego i ekscytującego rozszerzenia do Warhammer 40,000: Boltgun, które doda do gry mnóstwo nowej zawartości. W tym rozszerzeniu gracze będą musieli odbić kompleks kuźni na Graii z rąk Marines Zdrajców. Zupełnie nowa lokacja wypełniona po brzegi Kosmicznymi Marines Chaosu i demonami czeka na ciebie w tym rozszerzeniu, w którym pojawią się również nowi wrogowie, tacy jak Helbrute. Aby pomóc ci w tej misji, twój rozdział zapewni ci dostęp do dwóch kultowych broni ciężkich: Multi-Melta i wyrzutni rakiet. Korzystając z nich, będziesz w stanie przebić się przez najgrubszy pancerz i zniszczyć wrogów, wytyczając ścieżkę zniszczenia.

 

 

DLC Forges of Corruption pojawi się 18 czerwca na PC, PlayStation i Xbox wraz z darmową aktualizacją, która wprowadzi zupełnie nowy tryb hordy do Warhammer 40,000: Boltgun. Najlepsze ceny DLC będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą, ale nie musisz czekać, aby kupić tani klucz do Warhammer 40,000: Boltgun i zanurzyć się w szalonej strzelance retro osadzonej w Mrocznym Millenium.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare