W Total War Saga: Troy od jutra zaczną się bitwy wieloosobowe

W Total War Saga: Troy od jutra zaczną się bitwy wieloosobowe

Creative Assembly ma długą historię tworzenia niesamowitych gier strategicznych i uczynił z serii Total War swój sztandarowy produkt. Wydali szeroką gamę tytułów, które obejmują wiele okresów historycznych, ale także kilka pamiętnych, które skupiają się na scenariuszach fantasy, takich jak Total War: Warhammer i jego sequel. We wszystkich przypadkach, gry z serii Total War dostarczają imponujących bitew z dużą ilością jednostek i imponującym systemem rozgrywki strategicznej, który ma podobieństwa we wszystkich tytułach z serii. Total War Saga: Troy nie różni się niczym od innych, i chociaż niektórzy gracze narzekali na Sztuczną Inteligencję w grze, ma ona sporo zwolenników, którzy z pewnością powitają z ekscytacją zupełnie nowe funkcje multiplayer, które wszyscy gracze będą mogli spróbować rozpocząć jutro.

WTotal War Saga: Troy będzie można walczyć nawet z ośmioma graczami w trybie multiplayer. Nowa funkcja zostanie wdrożona 26 listopada w grze, ale będzie to tylko wersja beta, więc można spodziewać się zmian w ciągu najbliższych tygodni. W planach jest rozbudowa trybu multiplayer o obsługę map społecznościowych, nową kampanię współpracy i jeszcze więcej funkcji w przyszłości.

 

 

W najbliższych tygodniach będziemy mieli więcej informacji o tych wszystkich dodatkach, ale na pewno zmienią one sposób podejścia większości graczy do gry i sprawią, że sojusze między graczami i współpraca będą dość ważnym czynnikiem w Total War Saga: Troy, jeśli chodzi o bitwy wieloosobowe. Ponadto, posiadanie kilku armii na polu bitwy oznacza, że na pewno zobaczymy bitwy bardziej spektakularne niż kiedykolwiek, gdzie liczba zmiennych będzie znacznie trudniejsza do kontrolowania przez graczy, co uczyni strategiczną stronę gry jeszcze bardziej interesującą.

Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę do zakupu Total War Saga: Troy, zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare