Total War Saga: Troy będzie bezpłatna w momencie premiery

Total War Saga: Troy będzie bezpłatna w momencie premiery

Creative Assembly ma za sobą długą historię bardzo dobrych gier strategicznych, a Total War stała się znaną licencją wśród fanów tego gatunku. Niezależnie od tego, czy mają podłoże historyczne, czy rozgrywają się w świecie fantasy, takim jak wszechświat Warhammer, gry z tej serii zapewniają złożoną strategiczną rozgrywkę i ogromne bitwy, w których gracze mogą kontrolować setki żołnierzy na polu bitwy. Fani serii prawdopodobnie oczekują tego i nieco więcej od kolejnej części serii, ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy z niecierpliwością czekali na wydanie A Total War Saga: Troy, czeka Cię bardzo miła niespodzianka.

 

 

Właśnie ogłoszono, że wszyscy gracze będą mogli otrzymać bezpłatną kopię gry A Total War Saga: Troy w Epic Games Store, kiedy gra zostanie wydana 13 sierpnia tego roku. Ta oferta będzie dostępna tylko przez 24 godziny po wydaniu gry i, o ile możemy sobie przypomnieć, po raz pierwszy dzieje się coś takiego, że gra staje się bezpłatna przez ograniczony czas w momencie premiery.

Deweloperzy wyjaśniają powód stojący za tą decyzją w blogu na oficjalnej stronie Total War i jest on bardzo łatwy do zrozumienia. Firma Epic Games zaproponowała im podpisanie umowy na wyłączność, która będzie obowiązywać przez 12 miesięcy, a także zapłaci za to, aby gracze dostali A Total War Saga: Troy za darmo pierwszego dnia. Możliwość dotarcia do dużej liczby graczy i świętowania w ten sposób 20. rocznicy franczyzy była zbyt dobra, aby pozwolić jej przejść obojętnie.

 

 

To ogłoszenie może dodać więcej paliwa do dramy Epic Games Store kontra Steam, ale wstępne zamówienia na A Total War Saga: Troy nie są jeszcze otwarte na platformie Valve, więc jeśli naprawdę nie lubisz cyfrowej platformy dystrybucyjnej Epic Games, nie ma powodu, dla którego nie powinieneś otrzymać gry za darmo, gdy zostanie wydana, nawet jeśli planujesz grać w nią później na Steamie.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare