Eneba COM
 
 

Poznaj bohaterów z Total War Saga: Troy

Poznaj bohaterów z Total War Saga: Troy

Creative Assembly stworzyło formułę, która naprawdę sprawdza się w grach z serii Total War. Niezależnie od tego, czy opierają się na świecie fantasy, czy na historii, gry z serii Total War zdołały wspiąć się na szczyt gatunku strategii czasu rzeczywistego dzięki swojej mechanice rozgrywki i masywnym bitwom. Ponadto, realizm i jakość grafiki zostały niewątpliwie poprawione przez lata, a teraz osiągnęły poziom, który sprawia, że ostatnie tytuły z serii Total War wyprzedzają konkurencję i dostarczają niesamowitych wrażeń. Ale ta formuła nie jest ustalona z góry, a każda nowa gra z serii Total War przynosi nowe funkcje, które dodają każdej z nich odrębnego smaku.

W grze Total War Saga: Troy zobaczymy również niektóre z tych nowych dodatków. Nowa część serii Total War nie tylko pozwoli graczom doświadczyć najważniejszego konfliktu w Iliadzie Homera, jak nigdy wcześniej, ale także da bohaterom znaczącą rolę w strategicznych bitwach, które zadecydują o przyszłości Troi. Teraz możemy zobaczyć, jak ci bohaterowie będą współdziałać ze swoimi żołnierzami i jakie bonusy otrzymamy dzięki nim w kilku nowych filmach, które dają nam przegląd legendarnych bohaterów powiązanych z każdą z dwóch frakcji obecnych w Total War Saga: Troy, Danaan Heroes i Warlords of Troy.

 

 

Jak widać na filmach, każdy z bohaterów przyznaje różne bonusy oddziałom pod ich dowództwem, ale oddziały te będą również odzwierciedleniem ich przywódców. Spodziewałbyś się, że wojska podążające za Achillesem będą na przykład agresywne, a wojska pod dowództwem Hectora będą defensywne i mocno opancerzone. Total War Saga: Troy da tym oddziałom osobowość pasującą do ich przywódców, dzięki czemu każda z frakcji wyróżni się w inny sposób, a także będzie mieć wpływ na Twoje strategiczne wybory.

 

 

Jak widać, Total War Saga: Troy łączy w sobie wiele nowości z bardzo solidną rozgrywką strategiczną i imponującą grafiką. Jej premiera planowana jest na 13 sierpnia 2020 r., na PC za pośrednictwem Epic Games Store, a w przypadku, gdy o tym zapomniałeś, będziesz mógł ubiegać się o nią za darmo w ciągu pierwszych 24 godzin po premierze. Upewnij się, że tego nie przegapisz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare