Kinguin advent rest
 
 

DLC The Amazons do A Total War Saga: Troy będzie darmowe przez dwa tygodnie

DLC The Amazons do A Total War Saga: Troy będzie darmowe przez dwa tygodnie

Można by się zastanawiać, co się dzieje z Creative Assembly. Już teraz zaskoczyli graczy, ogłaszając, że A Total War Saga: Troy będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store przez rok, a także rozdali grę za darmo w dniu jej uruchomienia. Rzeczywiście można było uzyskać A Total War Saga: Troy bez płacenia ani grosza, przez okres 24 godzin 13 sierpnia.

Ale jeśli to wygląda zaskakująco, powinieneś poczekać, aż usłyszysz najnowsze wiadomości. Creative Assembly postanowiło zrobić to ponownie, tym razem z pierwszym DLC dla gry, Amazons, który zostanie wydany 24 września. Amazons będzie również dostępne za darmo od tej daty i do 8 października. Jeśli chcesz odebrać DLC, jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Total War Access. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz utworzyć je za darmo tutaj.


Jeśli chodzi o zawartość, DLC Amazons przyniesie kilka rzeczy do A Total War Saga: Troy, w tym dwie nowe frakcje, Amazons of Penthesilea i Amazons of Hippolyte, jak również kilka innych nowości wymienionych poniżej.

Dwóch nowych Epickich Bohaterów z niestandardowymi modelami, animacjami, udźwiękowieniem, umiejętnościami i zdolnościami

Całkowicie nowe jednostki składające się z wojowników płci żeńskiej i wielu jednostek kawalerii

Trzy nowe mechaniki frakcyjne: Amazon Kingdom, Blood Oath i Rites of Initiation

Dwa nowe łańcuchy Epickich Misji

Nowi Bohaterowie, budynki, wydarzenia, dekrety królewskie i inne elementy frakcji

Wprowadzenie frakcji Hordy (Penthesilea's Amazons)

Nowa mechanika Hordy: Łupy wojenne

Cała ta nowa zawartość do A Total War Saga: Troy jest zawarta w DLC Amazons i będzie dostępna za darmo. Możesz również zapoznać się z FAQ poświęconym DLC na oficjalnej stronie. Jeśli chcesz zagrać w grę na Steam, będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ zostanie ona wydana dopiero latem 2021 roku na platformie Valve.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare