DLC The Amazons do A Total War Saga: Troy będzie darmowe przez dwa tygodnie

DLC The Amazons do A Total War Saga: Troy będzie darmowe przez dwa tygodnie

Można by się zastanawiać, co się dzieje z Creative Assembly. Już teraz zaskoczyli graczy, ogłaszając, że A Total War Saga: Troy będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store przez rok, a także rozdali grę za darmo w dniu jej uruchomienia. Rzeczywiście można było uzyskać A Total War Saga: Troy bez płacenia ani grosza, przez okres 24 godzin 13 sierpnia.

Ale jeśli to wygląda zaskakująco, powinieneś poczekać, aż usłyszysz najnowsze wiadomości. Creative Assembly postanowiło zrobić to ponownie, tym razem z pierwszym DLC dla gry, Amazons, który zostanie wydany 24 września. Amazons będzie również dostępne za darmo od tej daty i do 8 października. Jeśli chcesz odebrać DLC, jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Total War Access. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz utworzyć je za darmo tutaj.


Jeśli chodzi o zawartość, DLC Amazons przyniesie kilka rzeczy do A Total War Saga: Troy, w tym dwie nowe frakcje, Amazons of Penthesilea i Amazons of Hippolyte, jak również kilka innych nowości wymienionych poniżej.

Dwóch nowych Epickich Bohaterów z niestandardowymi modelami, animacjami, udźwiękowieniem, umiejętnościami i zdolnościami

Całkowicie nowe jednostki składające się z wojowników płci żeńskiej i wielu jednostek kawalerii

Trzy nowe mechaniki frakcyjne: Amazon Kingdom, Blood Oath i Rites of Initiation

Dwa nowe łańcuchy Epickich Misji

Nowi Bohaterowie, budynki, wydarzenia, dekrety królewskie i inne elementy frakcji

Wprowadzenie frakcji Hordy (Penthesilea's Amazons)

Nowa mechanika Hordy: Łupy wojenne

Cała ta nowa zawartość do A Total War Saga: Troy jest zawarta w DLC Amazons i będzie dostępna za darmo. Możesz również zapoznać się z FAQ poświęconym DLC na oficjalnej stronie. Jeśli chcesz zagrać w grę na Steam, będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ zostanie ona wydana dopiero latem 2021 roku na platformie Valve.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare