Instant Gaming EU
 
 

Total War Saga: Troy otrzyma w tym miesiącu nowe DLC

Total War Saga: Troy otrzyma w tym miesiącu nowe DLC

Wszyscy znający gry Total War wiedzą, że Creative Assembly dodaje sporo nowych frakcji do swoich gier po ich wydaniu poprzez DLC. Tak było w przypadku Total War: Warhammer i Total War: Warhammer II i tak samo jest w przypadku Total War Saga: Troy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry sposób na wzbogacenie treści dostępnych w każdej grze o nowych bohaterów, jednostki i opcje taktyczne. Pozwala to również na utrzymanie zainteresowania graczy swoimi grami i pozwala im na otrzymywanie tylko takiej zawartości, jakiej potrzebują do swoich gier, zamiast zajmowania się ogromną ilością opcji od początku. Oczywiście, musisz zapłacić za te DLC, ale większość z nas jest do tego przyzwyczajona, a dodatkowa zawartość jest zazwyczaj warta pieniędzy, przynajmniej w przypadku gier Total War.

W tym miesiącu kilka nowych frakcji i ich bohaterów będzie dostępnych dla fanów Total War Saga: Toy w nowym DLC. Ajax, gigant z Salamis oraz Diomedes, król Argos, nadają nazwę nowemu pakietowi DLC, który zawiera w sumie 18 nowych jednostek dla gry. Żołnierze z Salamis są nastawieni na obronę i dzierżą ogromne tarcze. Z drugiej strony, Argos sprowadza na pole bitwy "dobrze zaokrągloną piechotę z toporami i mieczami, połączoną z jednostkami szybkiej flanki".

 

 

Ajax & Diomedes Faction Pack wprowadza również nowy typ jednostki, Paragon, którzy są weteranami odpowiednich jednostek regularnych, ale mają zwiększone możliwości i moce. DLC zawiera również mapę bitewną Teb, cztery nowe mechaniki frakcji oraz nowe specjalne wydarzenie do podboju Troi (Stealing the Palladium).

Jeśli chcesz dodać Ajaxa i Diomedesa do listy bohaterów w Total War Saga: Troy, nowy pakiet DLC będzie dostępny 28 stycznia w Epic Games Store. Jeśli chcesz zagrać w grę na Steam, musisz poczekać do sierpnia 2021 roku. Do tego czasu powinien on być dostępny na platformie Valve wraz z całym pakietem DLC.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare