Total War Saga: Troy otrzymuje więcej darmowych treści w tym tygodniu

Total War Saga: Troy otrzymuje więcej darmowych treści w tym tygodniu

Creative Assembly pracuje nad kilkoma dodatkowymi treściami, które pojawią się w Total War Saga: Troy w tym tygodniu dzięki darmowej aktualizacji dostępnej dla wszystkich, którzy są właścicielami gry. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy doświadczają już epickiej rozgrywki w najnowszej odsłonie serii Total War, zobaczysz dodanie nowego boga do gry. Artemis, siostra bliźniaczka Apolla i bogini polowania dołączy do grona bogów dostępnych w grze 22 października i przyprowadzi ona ze sobą potężnego towarzysza, Oriona. Jej gigantyczny towarzysz polowania to Epicki Agent, który jest w stanie wytropić wrogich bohaterów i zabić ich jednym ciosem (Epiccy Bohaterowie będą tylko ranni). Oczywiście, ci dwaj przybywają z nowym budynkiem poświęconym bogini polowania, jak również z nową lekką jednostką łuczniczą dostępną dla tych frakcji, które podążają za nią i wykonują misje, aby zdobyć jej względy.

 

 

Jako drugi dodatek do gry, aktualizacja ta zawiera również oczekiwany z niecierpliwością Photo Mode dla Total War Saga: Troy, który był pożądany przez graczy od momentu wydania gry. Tryb ten będzie zawierał ponad dwadzieścia różnych opcji dostosowywania zrzutów ekranu, które wykonujesz w grze, w tym regulację sceny i aparatu, stosowanie filtrów, a nawet dodawanie różnych ramek do swoich kreacji.

 

 

Jeśli jesteś fanem gier strategicznych i masowych bitew, Total War Saga: Troy daje Ci możliwość przeżycia jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń w mitologii greckiej. Będziesz kontrolował potężnych bohaterów i imponujące armie w wojnie pomiędzy Trojanami i Achajami, podczas gdy Ty będziesz starał się zdobyć przychylność bogów, których pomoc będzie decydującym czynnikiem w tym epickim konflikcie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare