Kinguin HP
 
 

Hitman 3: kontrowersje związane z odblokowaniem lokalizacji zostały rozwiązane

Hitman 3: kontrowersje związane z odblokowaniem lokalizacji zostały rozwiązane
18 sty 2021, 15:30

PremieraHitman 3 jest tuż za rogiem, a ujawnienie ostatnich szczegółów dotyczących tej gry spowodowało w ten weekend nieoczekiwane problemy deweloperowi IO Interactive. Jak zapewne wiesz, jeśli śledziłeś nasz blog, jeśli posiadasz grę Hitman 2, będziesz miał dostęp do dodatkowych lokalizacji w nowej grze. W rzeczywistości IO obiecało, że wszystkie mapy Hitman 2 będą dostępne na Hitman 3 dla wszystkich, którzy posiadają drugą część serii. Ale w ostatni piątek odkryliśmy, że tak nie jest. Deweloper nie mógł znaleźć sposobu na przeniesienie licencji graczy ze Steam do Epic Store. Dlatego gracze musieliby kupić Hitman 2 w EGS, aby odblokować jego zawartość w Hitman 3, ponieważ nowa gra jest przeznaczona wyłącznie dla tej platformy.

 

 

Oczywiście, ta informacja spowodowała wiele skarg, szczególnie ze strony graczy, którzy wcześniej zamówili Hitman 3 i oczekiwali dostępu do wszystkich treści z poprzednich gier, które posiadali w Steam. Początkowo, IO Interactive oferowało ogromne zniżki sięgające 80% na Access Pass, który udostępniałby wszystkie te treści w Hitman 3, ale wybrało nową strategię, aby nie zmuszać graczy do płacenia za treści, które już posiadają na PC.

"Na PC kontynuujemy pracę nad rozwiązaniem z naszymi partnerami, aby umożliwić graczom posiadającym Hitman 1 lub Hitman 2 importowanie lokalizacji z tych gier do Hitman 3 bez dodatkowych kosztów. Możemy zagwarantować, że gracze nie będą musieli kupować tych gier. Dopóki nie wprowadzimy jej w życie w nadchodzących tygodniach, Hitman 1 GOTY Access Pass będzie bezpłatny dla wszystkich graczy na PC, którzy zakupią w przedsprzedaży lub zakupią Hitman 3 w ciągu pierwszych dziesięciu dni od wydania".

Mimo że opracowanie trwałego rozwiązania będzie wymagało jeszcze trochę czasu, deweloper Hitmana 3 jest gotów dotrzymać słowa. Przewodnik przedpremierowy gry został zaktualizowany w celu odzwierciedlenia zmian i mamy nadzieję, że ujawnią one, w jaki sposób można jak najszybciej zaimportować lokalizacje z Hitmana 2 do nowej gry.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare