Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ogłasza swój ostatni klan

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ogłasza swój ostatni klan

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będzie zawierać cztery różne klany w momencie premiery (a dwa kolejne pojawią się później za pośrednictwem DLC). W zależności od dokonanego wyboru, w tej nowej przygodzie osadzonej w Świecie Mroku czekają na ciebie zupełnie inne doświadczenia. Kilka klanów Camarilli zostało ujawnionych już wcześniej, w tym Brujah, Tremere i Banu Haquim. Każdy z nich zaoferuje ci inne tło i specyficzne wampiryczne dyscypliny do wykorzystania podczas gry. Oryginalna wersja Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 miała zawierać więcej klanów, ale nowy deweloper ograniczył ich liczbę. The Chinese Room ujawniło ostatni grywalny klan w grze w momencie premiery i jest to nie kto inny jak Ventrue.

Potęga polityczna

Arystokracja wampirzego społeczeństwa odciśnie swoje piętno w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Wysokie i potężne wampiry z klanu Ventrue zazwyczaj zajmują pozycje władzy w świecie finansów lub innych aspektach społeczeństwa. Mogą używać swoich witalności, aby aktywować swoje wampiryczne dyscypliny, Obecność, Dominację i Wytrwałość. Dyscypliny te sprawiają, że są bardzo niebezpieczni w walce, ponieważ pozwalają wampirom Ventrue kontrolować każdą sytuację, będąc w stanie wytrzymać wszystko, co rzucą na nich wrogowie. Z pewnością będą ulubieńcami fanów, którzy zmierzą się z wymagającą kampanią, która czeka na nich w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

Niestety, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć Ventrue w akcji. The Chinese Room nie ujawniło żadnego materiału filmowego wraz z zapowiedzią. Jeśli jednak przegapiliście poprzedni, poniżej możecie obejrzeć film przedstawiający Banu Haquim.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 powinniście śledzić naszą sekcję aktualności. Deweloper gry zamierza pokazać pełną rozgrywkę w styczniu 2024 roku i będziemy na to gotowi. Ponadto, jeśli chcesz zdobyć tani cdkey Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, wystarczy skorzystać z naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare