Instant Gaming EU
 
 

Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 prezentuje klan Tremere

Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 prezentuje klan Tremere

Z obsesją na punkcie vitae - lub wampirzej krwi - kropla krwi może stać się śmiercionośną bronią dla rannej klasy, dalekiej od upadku. W grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Tremere wykorzystują swoją moc do kontrolowania własnej krwi i krwi swoich wrogów. Ci, którzy zdecydują się wyznaczyć Phyre - imię głównego bohatera - do klanu Tremere, korzystają z ataków na odległość, uderzając własną witalnością, a nawet wyrywając krew z żył swoich wrogów.

 

 

Rozszerzony gameplay zostanie udostępniony w styczniu 2024 roku, a kolejny wampiryczny klan wBloodlines 2 zostanie ujawniony 30 listopada 2023 roku w programie PC Gaming Show: Most Wanted. Pierwsza odsłona Vampire: The Masquerade - Bloodlines zawierała osiem grywalnych klanów, w tym Brujah, Gangrel, Malkavian, Nosferatu, Toreador, Tremere i Clan Ventrue.

Tremere to drugi klan ujawniony w zwiastunie gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Pierwszym był klan Brujah, którego członkowie są z natury brutalni i składają się głównie z pariasów szukających anonimowości na północno-zachodnim Pacyfiku. Łatwiej jest znaleźć tych, którzy tworzą Brujah, uczestnicząc w jednym z ich zwykłych wydarzeń bojowych, znanych jako Bash. Tutaj walczą runda po rundzie, aby pokazać swoją dominację nad resztą nieumarłych ukrytych w cieniu Seattle.

 

 

Każdy klan ma dostęp do zestawu Dyscyplin, podobnych do drzewka umiejętności. Gracze mogą dostosować swoją postać zgodnie z Dyscyplinami dostępnymi dla wybranego klanu. W pierwszej odsłonie gry Brujah, na przykład, mieli dostęp do Dyscyplin Celności i Potencji, które czyniły ich potężnymi w walce wręcz.

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że studio The Chinese Room opracowuje wyczekiwaną grę Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. The Chinese Room jest znane z tworzenia przełomowych tytułów pierwszoosobowych, które zdobyły nagrody BAFTA, TIGA i wiele innych za ich bogate emocjonalnie narracje. Światowej klasy doświadczenie studia sprawia, że są oni dobrze przygotowani do opowiedzenia historii o wampirach osadzonej we współczesnym Seattle, przerobionej na RPG akcji World of Darkness. W portfolio The Chinese Room znajdują się takie gry jak Little Orpheus, Dear Esther i Amnesia: A Machine For Pigs.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się jesienią 2024 roku na konsole Xbox Series, PlayStation 5 i PC. Wcześniej gra była zapowiadana jako cross-genowa, ale wygląda na to, że już tak nie jest. Jeśli jesteś zainteresowany grą RPG, która adaptuje najsłynniejszy tabletop o tematyce wampirów, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 i zacznij decydować o swoim wampirycznym klanie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare