Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wprowadza nowy klan Brujah

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wprowadza nowy klan Brujah

Minęło trochę czasu, odkąd klan Brujah pojawił się po raz pierwszy w grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Kilka miesięcy później za grę odpowiada nowy deweloper, który prezentuje zupełnie inne podejście do rozgrywki. W związku z tym mamy prawo zobaczyć wiele zmian. Mogliśmy to sobie wyobrazić już po obejrzeniu pierwszego wideo z nowego Bloodlines 2 nie tak dawno temu. Było to niemal pewne po ujawnieniu nowego bohatera gry. Ale wraz z ujawnieniem pierwszego klanu, który będzie obecny w grze, jest oczywiste, że gra, w którą będziemy grać w przyszłości, nie ma prawie nic wspólnego z tą, która została pierwotnie zapowiedziana.

Z bliska i osobiście

Najnowsze wideo opublikowane przez The Chinese Room służy jako wprowadzenie do Clan Brujah. Pokazuje on bohatera wykorzystującego dyscypliny klanu do pozbycia się kilku przeciwników. Celerity pozwala poruszać się z oślepiającą prędkością, jednocześnie unikając ataków. Idealnie nadaje się do zmniejszenia dystansu między tobą a wrogiem, aby wykonać brutalny atak wzmocniony nadprzyrodzoną siłą zapewnianą przez dyscyplinę Potencji. Chociaż film nie pokazuje tego w żaden sposób, wampiry Brujah mogą również używać swojej dyscypliny Obecności, aby fascynować, uwodzić lub zastraszać osoby wokół nich.

 

 

Chociaż nie jesteśmy do końca pewni, jakim rodzajem gry jest Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, informacje, które już posiadamy, wskazują na ekscytującą przygodę z głęboką narracją i mnóstwem pierwszoosobowej walki i eksploracji. W pewnym sensie gra jest wielką niewiadomą po zmianie dewelopera i wielu fanów tak naprawdę nie wie, czego się po niej spodziewać. Wszystko wyjaśni się, gdy studio deweloperskie zdecyduje się opublikować zwiastun rozgrywki, który miejmy nadzieję ujawni więcej niż 15 sekund materiału filmowego.

Pomimo wszystkich problemów z jej rozwojem, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wciąż jest niecierpliwie wyczekiwany przez wielu graczy, którzy chcieliby zanurzyć się w bogatej historii osadzonej w Świecie Mroku. Jeśli jesteś jednym z nich, pamiętaj, że najlepsze oferty na cdkeye Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 są dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare