Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zmienia dewelopera

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zmienia dewelopera

Minęły prawie dwa lata od zapowiedzi gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Premiera gry została pierwotnie zaplanowana na 2020 rok, ale jak wiele innych gier, była wielokrotnie przekładana. Informacje na temat gry zaczęły pojawiać się w dobrym tempie w zeszłym roku, zwłaszcza w odniesieniu do różnych frakcji i klanów, które znajdziemy w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Po nich nastąpił okres ciszy ze strony Hardsuit Labs, a później dowiedzieliśmy się, że dyrektor kreatywny gry i główny scenarzysta opuścili pokład. Powody tych odejść nie zostały podane do publicznej wiadomości i już wtedy mieliśmy wątpliwości co do wydania gry. Dziś wyszło na jaw, że rozwój Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostanie powierzony innemu studiu. Paradox Interactive wydał oficjalne oświadczenie, zapewniając, że gra jest nadal w fazie rozwoju, przed kontynuowaniem tego zaskakującego ogłoszenia:

 

[...] podjęliśmy trudną decyzję, że Hardsuit Labs nie będzie już prowadzić rozwoju Bloodlines 2 - co oznacza również, że nie wydamy gry w 2021 roku, jak wcześniej planowano. Ponieważ nie możemy w tej chwili podać nowej daty premiery, zdecydowaliśmy się również wstrzymać przyjmowanie zamówień przedpremierowych.

 

Zmiana dewelopera oznacza również, że nie będziemy mogli zagrać w grę przynajmniej do końca 2021 roku. Nic więcej nie zostało powiedziane i nie wiemy, czy nowy deweloper jest już zdecydowany, czy nie. Zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim otrzymamy jakieś wieści w tej sprawie, lub o ewentualnym oknie premierowym dla gry. Fani Vampire: The Masquerade - Bloodlines mają aż nadto powodów do rozczarowania, ale mamy nadzieję, że zmiana studia wyjdzie sequelowi na dobre.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare