Eneba COM
 
 

Ubisoft ogłasza darmowe aktualizacje dla Prince of Persia: The Lost Crown

Ubisoft ogłasza darmowe aktualizacje dla Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown było sporym zaskoczeniem dla fanów kultowej serii. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem, ponieważ przywróciła serii jej klasyczną formę. Jako platformówka akcji, gra koncentruje się na dostarczaniu wrażeń, które znacznie różnią się od ostatnich odsłon serii, ale które w równym stopniu urzekły fanów i krytyków. Połączenie ekscytującej i wciągającej rozgrywki wspartej dobrą historią i trudnością, którą można modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami, to klucz do sukcesu Prince of Persia: The Lost Crown.

 

 

Większa przygoda

Ubisoft nie pozwala uciec od szansy, jaką przyniósł sukces Prince of Persia: The Lost Crown. Zamierza to wykorzystać i ulepszyć grę o nowe funkcje, jak ujawnił dyrektor gry Mounir Radi w publikacji na X, gdzie również dziękuje fanom za całe wsparcie i dobre wyniki gry. Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma nowe tryby rozgrywki i dodatkową zawartość za pośrednictwem darmowych aktualizacji, a pierwsza z nich powinna być dostępna już wkrótce. Na razie nie ujawniono jednak żadnych szczegółów na temat tego, jaki konkretnie rodzaj zawartości zostanie dodany do gry.

 

 

 

Prince of Persia: The Lost Crown już teraz zapewnia całkiem atrakcyjne wrażenia z rozgrywki, ale wprowadzenie dodatkowych funkcji z pewnością przekona jeszcze więcej postaci do dania grze szansy.

Jeśli chcesz dołączyć do Sargona w epickiej przygodzie i poruszać się po zdradzieckich ścieżkach góry Qaf, próbując uratować księcia Ghassana, Prince of Persia the Lost Crown jest grą dla Ciebie. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na Prince of Persia: The Lost Crown i zanurzyć się w tej wymagającej przygodzie typu Metroidvania już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare