K4G BG 4 EN
 
 

Demo Prince of Persia: The Lost Crown jest już dostępne

Demo Prince of Persia: The Lost Crown jest już dostępne

Prince of Persia: The Lost Crown obiecuje przywrócić serii należne jej miejsce na szczycie list przebojów dzięki nowemu i ekscytującemu podejściu do gatunku Metroidvania. Platformy, łamigłówki i akcja były podstawą serii Prince of Persia od jej początków, ale nowa odsłona przyjmuje bardziej dynamiczne podejście do akcji z mechaniką Metroidvania i szaloną rozgrywką. Nowy styl wizualny, bardziej stylizowany i całkiem odpowiedni dla tego typu doświadczeń, jest również jedną z głównych atrakcji Prince of Persia: The Lost Crown.

Wypróbuj już teraz

Gra będzie wkrótce dostępna na kilku platformach, ale jeśli chcesz odkryć wszystko, co Prince of Persia:The Lost Crown ma do zaoferowania, możesz to zrobić już dziś. Ubisoft udostępnił wersję demonstracyjną gry, która pozwala doświadczyć ekscytującej akcji i dynamicznej rozgrywki przed premierą 18 stycznia 2024 roku.

 

 

Demo Prince of Persia: The Lost Crown jest obecnie dostępne dla wszystkich graczy na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Ubisoft Connect. Wystarczy odwiedzić odpowiedni sklep dla wybranej platformy, pobrać demo i zagrać w nie za darmo. Oczywiście będziesz mieć dostęp tylko do ograniczonej zawartości, a nie do pełnej wersji Prince of Persia: The Lost Crown, ale ponieważ premiera gry zaplanowana jest na przyszły tydzień, nie będziesz musiał czekać dłużej, jeśli zdecydujesz, że warto poświęcić swój czas i pieniądze.

Pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym źródłem kluczy w przedsprzedaży Prince of Persia: The Lost Crown, niezależnie od twojej ulubionej platformy. Możesz znaleźć najlepsze oferty i zamówić kopię w przedsprzedaży, aby rozpocząć grę, gdy tylko zostanie wydana. Ponadto, jeśli kupisz Prince of Persia: The Lost Crown Deluxe Edition, uzyskasz dostęp do pełnej wersji gry trzy dni wcześniej.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare