Instant Gaming EU
 
 

Plan rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown po premierze jest pełen zawartości

Plan rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown po premierze jest pełen zawartości

Prince of Persia: The Lost Crown zostało wydane na początku tego roku i sprawiło, że wielu graczy powróciło do kultowej serii platformówek. Nikt nie spodziewał się wiele po tej grze, zwłaszcza po wszystkich problemach i niepewności związanych z rozwojem Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Gra oferuje jednak ekscytujące doświadczenie metroidvanii, które sprawiło, że szybko stała się hitem wśród fanów gatunku. Dopracowana grafika, nowy styl artystyczny i rozgrywka pełna akcji wyniosły grę na szczyt.

Rozszerzenie najlepszego doświadczenia Prince of Persia

Ubisoft wydawał się być całkiem pewny sukcesu gry i wkrótce po premierze ogłosił, że zamierza rozszerzyć Prince of Persia: The Lost Crown o dodatkową zawartość za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji. Teraz deweloper w końcu ujawnił, jakiego rodzaju zawartości gracze mogą spodziewać się w nadchodzących miesiącach.

Plan na okres po premierzePrince of Persia: The Lost Crown obejmuje nowe tryby rozgrywki, dodatkowe wyzwania oraz mnóstwo nowych opcji kosmetycznych i wyposażenia, które można wykorzystać do ulepszenia wrażeń z gry. Pierwsze elementy zawartości pojawią się w Prince of Persia: The Lost Crown w przyszłym tygodniu i pozwolą graczom sprawdzić swoje umiejętności w trybie Speedrun i Permadeath. Dostępne będą również nowe opcje kosmetyczne, które pozwolą spersonalizować Sargona. Nowości w trybach będą dodawane przez cały rok, a ich kulminacją będzie wydanie pierwszego fabularnego DLC do gry pod koniec 2024 roku.

 

 

Prince of Persia: The Lost Crown z pewnością zapewni swoim fanom zajęcie na długi czas dzięki całej tej nowej zawartości. Jeśli nie chcesz przegapić żadnej z nich, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać cyfrowy kod do gry Prince of Persia: The Lost Crown i już dziś zanurzyć się w tej epickiej przygodzie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare