Instant Gaming EU
 
 

Prince of Persia: The Lost Crown otrzymuje nową darmową aktualizację

Prince of Persia: The Lost Crown otrzymuje nową darmową aktualizację

Prince of Persia: The Lost Crown odmieniło popularną serię, dostarczając intensywnej rozgrywki, która znacznie różni się od tej z tytułów takich jak Prince of Persia: The Sands of Time. Skupiając się na szalonej platformówce, gra zaskoczyła fanów serii i zdołała przekonać wielu z nich. Jej unikalny styl graficzny i styl Metroidvania przyczyniły się do tego, że stała się ulubieńcem fanów, a deweloper Ubisoft postanowił na nią postawić, wydając mnóstwo treści po premierze. Po wydaniu The Warrior's Path w marcu, studio deweloperskie jest teraz gotowe do uruchomienia drugiej darmowej aktualizacji, która została ujawniona w oficjalnym planie rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown.

Atak bossów

Nowa aktualizacja Boss Attack wprowadza nowe tryby rozgrywki do Prince of Persia: The Lost Crown. W trybie Boss Revenge Sargon może zmierzyć się z bossami, których pokonał wcześniej na dowolnym poziomie trudności. Otrzymasz rezultat na podstawie swoich wyników, a gra zapisze twoje najlepsze czasy, abyś mógł rzucić sobie wyzwanie i spróbować stać się lepszym przy każdej próbie. Gdy zdominujesz ten tryb, możesz przejść do trybu Boss Rush, w którym zmierzysz się ze wszystkimi bossami w grze z rzędu. W tym trybie można zmieniać wyposażenie między walkami.

Oprócz dwóch nowych trybów rozgrywki, aktualizacja Boss Attack dodaje również nowy system szybkiej podróży i nowe przedmioty kosmetyczne dla Sargona, które można odblokować grając w trybie Boss Rush. Obu trybom można przyjrzeć się po raz pierwszy w najnowszym materiale wideo z gry Prince of Persia: The Lost Crown.

 

 

Ubisoft opublikuje więcej zawartości dla Prince of Persia: The Lost Crown zgodnie z oficjalną roadmapą gry. Aktualizacja Divine Trials przyniesie nowe wyzwania, stroje dla Sargona i nie tylko, już tego lata. Pamiętaj, że możesz kupić Prince of Persia: The Lost Crown w najlepszej cenie na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare