Instant Gaming EU
 
 

Prince of Persia: The Lost Crown pokryło się złotem

Prince of Persia: The Lost Crown pokryło się złotem

Ubisoft ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że Prince of Persia: The Lost Crown osiągnęło status gold. "Jest złoty" to termin branżowy, który wskazuje, że gra jest ukończona i gotowa do wydania. Chociaż może się to wydawać zbędne dla ogółu społeczeństwa, deweloper potwierdzający złoty status wzmacnia datę premiery gry i zapewnia, że nie będzie już żadnych opóźnień.

 

 

Dzięki temu gracze będą mogli cieszyć się nową odsłoną serii Prince of Persia 18 stycznia 2024 r. Prince of Persia: The Lost Crown będzie pierwszą odsłoną serii Metroidvania, która była znana z platformówek 2D.

W tej zupełnie nowej przygodzie gracze wcielą się w Sargona, młodego i utalentowanego wojownika oraz członka elitarnej grupy zwanej Nieśmiertelnymi. Wysłani na ratunek księciu Ghassanowi, będą eksplorować górę Qaf - niegdyś cudowne miejsce, teraz przeklęte i wrogie. Sargon i jego zbrojni bracia wkrótce odkryją, że czas będzie podstępnym wrogiem, a równowaga świata musi zostać przywrócona.

Inspirowana strukturą metroidvanii gra Prince of Persia: The Lost Crown pozwala graczom eksplorować ręcznie stworzony świat we własnym tempie. Od majestatycznej Cytadeli Wiedzy po kolorowe krajobrazy Lasu Hyrkanii, gracze odkryją różnorodne środowiska inspirowane perską mitologią. Zdobywając nowe moce czasu, odblokowując unikalne zdolności i łącząc je w walce, Sargon będzie stopniowo zagłębiał się w Górę Qaf, rozwiązując zagadki, odnajdując sekrety i wykonując ekscytujące zadania poboczne.

 

 

Niedawno opublikowany przez Ubisoft film ujawnia więcej informacji na temat wczesnych etapów gry i jej tajemnic z innego świata, które można znaleźć w Dolnym Mieście, Lesie Hyrkanii i Świętych Archiwach. Sargon będzie musiał użyć akrobatyki, aby poruszać się po etapach. Gracze mogą spodziewać się wielu kolców na ziemi i ścianach, masztów flagowych, skoków po ścianach i licznych pułapek, gdy będą przemierzać niebezpieczny i zdradziecki świat Prince of Persia: The Lost Crown. Zapowiedź prezentuje również łuk Menoliasa, który rozszerza arsenał i możliwości Sargona zarówno w walce, jak i poruszaniu się, ponieważ łuk może dosięgać odległych obiektów i umożliwia nowe sposoby poruszania się.

Ubisoft jest ostatnio na fali premier, z Assassin's Creed Mirage w październiku, Avatar: Frontiers of Pandora w grudniu, a teraz Prince of Persia: The Lost Crown 18 stycznia na PlayStation 4|5, Xbox One|Series, Switch i PC. Możesz uzyskać dostęp do naszej porównywarki najtańszych ofert kluczy cyfrowych na Prince of Persia: The Lost Crown i odkrywać niebezpieczeństwa i podziemia Persji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare