Instant Gaming EU
 
 

Prince of Persia: The Lost Crown ujawnia opcje dostępności

Prince of Persia: The Lost Crown ujawnia opcje dostępności

Opcje dostępności nie są pierwszą rzeczą, o której myślisz, gdy mówisz o grach Metroidvania, takich jak Prince of Persia: The Lost Crown. Jednak wszystko, co przyczynia się do uczynienia gry bardziej wciągającym i przyjemnym doświadczeniem dla każdego gracza, jest warte rozważenia, jeśli jesteś deweloperem. Jeśli chodzi o nadchodzący tytuł z serii Prince of Persia, gracze będą mieli pełne ręce roboty, próbując zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać niebezpieczną podróż na górę Quaf, aby uratować księcia Ghassana. Mnogość pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych wrogów wystawi na próbę umiejętności i refleks, a doświadczenie może być przytłaczające dla niektórych graczy. Aby uczynić Prince of Persia: The Lost Crown przyjemniejszym doświadczeniem dla wszystkich graczy, Ubisoft zawarł w grze wiele opcji pozwalających graczom na stworzenie własnego doświadczenia.

Graj tak, jak chcesz

Prince of Persia: The Lost Crown zawiera szeroką gamę funkcji dostępności i konfigurowalnych opcji, które pozwalają graczom dostosować ogólne wrażenia z gry do własnych potrzeb. Trudność kilku aspektów gry można modyfikować niezależnie, co pozwala zdecydować, czy chcesz łatwiejszych walk, czy platformówek. Gra oferuje również tryb wysokiego kontrastu i wskazówki wizualne, które można aktywować, aby uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Wiele z tych funkcji zostało szczegółowo opisanych w nowym filmie, który można obejrzeć poniżej.

 

 

Deweloperzy ujawnili w nim, że demo gry Prince of Persia: The Lost Crown zostanie udostępnione 11 stycznia. Ubisoft nie ujawnił jeszcze więcej szczegółów na ten temat, ale wspaniale będzie móc wypróbować grę przed datą premiery.

Prince of Persia: The Lost Crown zapowiada się na ekscytujące doświadczenie w stylu metroidvani, które przypomina klasyki serii, ale z szaloną akcją i unikalnym stylem graficznym. Premiera gry zaplanowana jest na 18 stycznia 2024 roku na PC, Nintendo Switch, PlayStation i Xbox. Już teraz możesz sprawdzić wymagania systemowe gry na PC, a najlepsze zniżki na cdkeye Prince of Persia: The Lost Crown są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare