Ubisoft po raz pierwszy pokazuje Immortals: Fenyx Rising

Ubisoft po raz pierwszy pokazuje Immortals: Fenyx Rising

Nazwa Immortals: Fenyx Rising może nie brzmieć znajomo, ale jeśli powiemy, że jest to nowy tytuł gry ogłoszony wcześniej przez Ubisoft jako Gods & Monsters, jest o wiele większa szansa, że ​​wiesz, o czym mówimy. Nie znamy przyczyn tej zmiany, ponieważ uważamy, że stara nazwa jest zgodna z tym, o co chodzi w grze. Rzecz, która naprawdę ma znaczenie, to to, że w końcu mogliśmy zobaczyć, jak Immortals: Fenyx Rising wygląda w nowym filmie, który został pokazany podczas ostatniego Ubisoft Forward, który miał miejsce wczoraj. Wideo przedstawia pierwszy materiał filmowy z gry, w którym widzimy bohatera wykorzystującego swoje boskie moce do walki z epickimi potworami.

 

 

Immortals: Fenyx Rising czerpie inspirację z greckiej mitologii i śledzi historię Fenyxa, greckiego wojownika, który jako jedyny może uratować bogów z gniewu Typhona, najpotężniejszego z Tytanów. Immortals: Fenyx Rising to przygoda w otwartym świecie, która przypomina The Legend of Zelda: Breath of the Wild w wielu aspektach, ale jest to zupełnie inna gra. W miarę postępów w grze Fenyx będzie mogła odkrywać rozległą mapę, pełną wrogów, zagadek i wyzwań. Będzie musiała wykorzystać swoje umiejętności bojowe i boskie moce, aby pokonać wszystkie te przeszkody i pokonać sługusów Typhona. Będzie też mogła zdobyć nowe moce i legendarny sprzęt, który może ulepszyć, aby stać się potężniejszą.

Wszystkie te i inne cechy gry zostały ujawnione w drugim filmie, który został pokazany również wczoraj, a to daje nam całkiem niezły przegląd tego, co Immortals: Fenyx Rising ma do zaoferowania.

 

 

Wydanie gry Immortals: Fenyx Rising jest zaplanowane na 3 grudnia. Będzie ona dostępna na PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X i PC poprzez Uplay i Epic Games Store.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare