Kinguin advent rest
 
 

Ubisoft po raz pierwszy pokazuje Immortals: Fenyx Rising

Ubisoft po raz pierwszy pokazuje Immortals: Fenyx Rising

Nazwa Immortals: Fenyx Rising może nie brzmieć znajomo, ale jeśli powiemy, że jest to nowy tytuł gry ogłoszony wcześniej przez Ubisoft jako Gods & Monsters, jest o wiele większa szansa, że ​​wiesz, o czym mówimy. Nie znamy przyczyn tej zmiany, ponieważ uważamy, że stara nazwa jest zgodna z tym, o co chodzi w grze. Rzecz, która naprawdę ma znaczenie, to to, że w końcu mogliśmy zobaczyć, jak Immortals: Fenyx Rising wygląda w nowym filmie, który został pokazany podczas ostatniego Ubisoft Forward, który miał miejsce wczoraj. Wideo przedstawia pierwszy materiał filmowy z gry, w którym widzimy bohatera wykorzystującego swoje boskie moce do walki z epickimi potworami.

 

 

Immortals: Fenyx Rising czerpie inspirację z greckiej mitologii i śledzi historię Fenyxa, greckiego wojownika, który jako jedyny może uratować bogów z gniewu Typhona, najpotężniejszego z Tytanów. Immortals: Fenyx Rising to przygoda w otwartym świecie, która przypomina The Legend of Zelda: Breath of the Wild w wielu aspektach, ale jest to zupełnie inna gra. W miarę postępów w grze Fenyx będzie mogła odkrywać rozległą mapę, pełną wrogów, zagadek i wyzwań. Będzie musiała wykorzystać swoje umiejętności bojowe i boskie moce, aby pokonać wszystkie te przeszkody i pokonać sługusów Typhona. Będzie też mogła zdobyć nowe moce i legendarny sprzęt, który może ulepszyć, aby stać się potężniejszą.

Wszystkie te i inne cechy gry zostały ujawnione w drugim filmie, który został pokazany również wczoraj, a to daje nam całkiem niezły przegląd tego, co Immortals: Fenyx Rising ma do zaoferowania.

 

 

Wydanie gry Immortals: Fenyx Rising jest zaplanowane na 3 grudnia. Będzie ona dostępna na PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X i PC poprzez Uplay i Epic Games Store.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Quebec
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 3 grudnia 2020
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare