Immortals Fenyx Rising przenosi się na wschód w nowym rozszerzeniu

Immortals Fenyx Rising przenosi się na wschód w nowym rozszerzeniu

Przyzwyczailiśmy się już do ruchów Fenyxa, który walczył ze sługusami Tajfuna w swoim dążeniu do ocalenia greckiego panteonu. Zmierzyliśmy się nawet z próbami bogów w pierwszym DLC do Immortals Fenyx Rising, ale Ubisoft postanowił całkowicie zmienić scenariusz i bohatera gry w drugim rozszerzeniu. Mity Wschodniego Królestwa czerpie inspirację z mitologii chińskiej i pozwala nam zagłębić się w nową fabułę z zupełnie nową obsadą postaci. Dodatek jest już dostępny na Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, Switch i PC.

Mity Wschodniego Królestwa śledzi historię Yu, nowego bohatera, który będzie musiał przywrócić równowagę w krainie Peng Lai po okrutnej wojnie w Niebie. Z pomocą Nuwa, chińskiej bogini stworzenia, będzie on przemierzał egzotyczne krainy, próbując rozwiązać zagadki i walcząc z niezliczonymi wrogami. Yu będzie miał do dyspozycji miecz, topór i łuk, a w walce będzie mógł wykonywać różne sztuki walki, aby zdziesiątkować swoich wrogów. Możesz zobaczyć go w akcji w zwiastunie premierowym Mitów Wschodniego Królestwa.

 

 

Po tym nowym rozszerzeniu pojawią się kolejne, które będą dostępne w nadchodzących miesiącach. Wszystkie trzy rozszerzeniaImmortals Fenyx Rising są zawarte w Przepustce Sezonowej, ale można je też kupić osobno. Jeśli chcesz walczyć u boku bogów przeciwko złym istotom, wcielając się jednocześnie w postać wschodzącego bohatera, to gra Immortals Fenyx Rising jest dla Ciebie idealnym doświadczeniem, łączącym akcję, platformy i łamigłówki. Możesz wypróbować ją przed zakupem, ponieważ dostępne jest darmowe demo, które pozwoli Ci rozegrać jedną z misji w grze podstawowej. Jak zwykle, w każdej chwili możesz znaleźć Immortals Fenyx Rising w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Quebec
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 3 grudnia 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare