Ujawniono popremierową zawartość Immortals Fenyx Rising

Ujawniono popremierową zawartość Immortals Fenyx Rising

Chociaż gra nie jest jeszcze dostępna, ale pojawi się 3 grudnia, Immortals Fenyx Rising już przykuł uwagę wielu graczy swoją rozgrywką, która przypomina The Legend of Zelda Breath of the Wild. Gra rozgrywa się we wszechświecie inspirowanym mitologią starożytnej Grecji, a jej fabuła nawiązuje do historii Fenyx, młodej bohaterki, która będzie musiała ocalić bogów przed gniewem tytana Tyfona. Z pomocą greckiego panteonu Fenyx będzie musiała walczyć ze sługusami Tyfona, w tym minotaurami, cyklopami, harpiami i innymi, a także szukać sposobu na udaremnienie planów potężnego, złego tytana.

Immortals Fenyx Rising wygląda spektakularnie i ma duży potencjał, aby stać się hitem, gdy nadejdzie w grudniu, ale jeszcze zanim to nastąpi, deweloper Ubisoft szczegółowo opracował plany gry po jej wydaniu. Dostępna będzie przepustka sezonowa i będzie zawierała trzy fabularne DLC, które poszerzą zawartość głównej gry. W dodatku Nowy Bóg, Fenyx będzie musiała wziąć udział w Trial of the Olympians, który składa się z kilku wyzwań prowadzonych przez bogów, którzy sprawdzą jej umiejętności. Mity Wschodniego Królestwa wprowadzą do gry nowego bohatera i nową scenerię. W tym drugim DLC, będziesz grał jako Yu poprzez historię inspirowaną chińską mitologią. W końcu Zagubieni Bogowie ponownie skoncentruje się na Fenyx w przygodzie, która postawi ją przeciwko bóstwom renegatom, które powodują kataklizmy na całym świecie.

 

 

Ubisoft potwierdził również, że Immortals Fenyx Rising otrzyma dodatkowe darmowe treści w postaci cotygodniowych wyzwań, wydarzenia w grze, dzienne questy i nie tylkp w kolejnych miesiącach. Jedyne, co nam pozostało, to czekanie na premierę gry. Jeśli nie złożyliście jeszcze zamówienia, to w każdej chwili możecie znaleźć najlepsze ceny w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare