Ubisoft ujawnia siedem regionów mapy w Immortals Fenyx Rising

Ubisoft ujawnia siedem regionów mapy w Immortals Fenyx Rising

Po powrocie w centrum uwagi z zupełnie nową nazwą, informacje o historii i rozgrywce Immortals Fenyx Rising są nadal ujawniane. Więcej o grze mogliśmy dowiedzieć się podczas ostatniego Ubisoft Forward w filmie, który pokazywał różne aspekty rozgrywki.

Ubisoft wciąż zdradza informacje w miarę zbliżania się premiery gry, a dziś rozmawiamy o różnych obszarach mapy w grze Immortals: Fenyx Rising. Naszym placem zabaw będzie Wyspa Bogów, ogromny otwarty świat, który będzie podzielony na kilka regionów, z których każdy będzie się skupiał na konkretnym bogu. Dyrektor gry Scott Phillips i dyrektor artystyczny Thierry Dansereau opowiadają o tym w nowym filmie opublikowanym przez IGN.

 

 

W sumie siedem regionów do zbadania, krajobrazy Immortals Fenyx Rising będą co najmniej zróżnicowane:

"Clashing Rocks". Hermes jest bogiem pierwszego obszaru. Jest to zdewastowany obszar, który jest również punktem startowym gry i będzie służył do przedstawienia historii i nauczenia nas podstaw rozgrywki.

"The Valley of Eternal Spring". Drugi obszar należy do Afrodyty i bez wątpienia jest to obszar, w którym będziemy chcieli spędzić czas ze względu na jego bujne krajobrazy. Jest to również swego rodzaju centrum, w którym mieści się Sala Bohaterów, miejsce, w którym będziemy doskonalić swoją postać.

"War's Den" to teren Aresa, boga wojny, i to właśnie tam doszło do gwałtownych starć z tytanami, które całkowicie spustoszyły ten region. Znajduje się tam imponująca forteca.

"The Grove of Kleos" to region, który przypomina Grecję i którego boginią jest Atena. Jest to region rolników, gdzie można znaleźć wiele drzew oliwnych, które są symbolem bogini.

"The Forgelands" to domena Hefajstosa, którzy przekształcił krajobraz, czerpiąc surowce do produkcji swoich maszyn.

"King's Peak" to region Zeusa. Jest to góra podobna do Olimpu, na którą będziemy musieli się wspiąć pod koniec gry i jest przedstawiana jako najtrudniejszy obszar.

"Gates of Tartarus" to region antagonisty Fenyx, Thyphona i jest to również góra. Została zaprojektowana tak, aby "być źródłem strachu", gdyż w miarę postępu gry będziemy świadkami jej przekształcania.

Im więcej dowiadujemy się o Immortals Fenyx Rising, tym bardziej widzimy, że gra ma prawdziwy potencjał, by stać się jedną z najlepszych gier tego roku. Dla przypomnienia, jej premiera planowana jest na 3 grudnia na Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare