Kinguin advent rest
 
 

Pierwsze DLC do Immortals Fenyx Rising już dostępne

Pierwsze DLC do Immortals Fenyx Rising już dostępne

Epicka przygoda inspirowana mitologią grecką stworzona przez Ubisoft została właśnie rozszerzona o zupełnie nowe DLC. Immortals Fenyx Rising zostało wydane w grudniu 2020 roku i od tego czasu zyskało sporą popularność. Chociaż niektórzy uważają, że przypomina ona gry z serii Legend of Zelda, Immortals Fenyx Rising to zupełnie inna przygoda, w której postarasz się pomóc bogom olimpijskim odzyskać ich esencje, które zostały skradzione przez potężnego tytana Typhona. Z pomocą legionu potworów kontroluje on różne terytoria, a Ty musisz je mu odebrać. Ostatecznie, z pomocą bogów, stawisz czoła samemu Typhonowi.

Ale przygody Fenyx na tym się nie kończą! Dodatek DLC A New God jest dostępny od dziś w Immortals Fenyx Rising na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i PC. Pozwoli Ci ono zwiedzić Pałac Olympos, w którym Fenyx będzie musiała podjąć się trudnych prób, aby udowodnić bogom olimpijskim, że jest godna miejsca w greckim panteonie. Wraz z czterema ulepszeniami umiejętności do odblokowania, A New God wystawi Twoje umiejętności na próbę i pozwoli Ci odkryć nową mechanikę rozgrywki. Aby mieć dostęp do tej dodatkowej zawartości, możesz ją kupić osobno lub zdobyć w ramach przepustki sezonowej Immortals Fenyx Rysing, która zawiera również kolejne dwa DLC, które będą dostępne w przyszłości.

 

 

Te pozostałe DLC będą miały różne postacie jako protagonistów. W Myths of the Eastern Realms, zainspirowanym chińską mitologią, wcielisz się w postać Yu, jedynego człowieka, który nie został zamieniony w glinę po wojnie między Niebem a Ziemią. Trzecie DLC dla Immortals Fenyx Rising to The Lost Gods, które ponownie skupi się na mitologii greckiej, ale tym razem będziemy musieli pomóc nowemu bohaterowi o imieniu Ash odnaleźć kilku bogów, którzy zniknęli.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Quebec
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 3 grudnia 2020
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare