Pierwsze DLC do Immortals Fenyx Rising już dostępne

Pierwsze DLC do Immortals Fenyx Rising już dostępne
28 sty 2021, 14:47

Epicka przygoda inspirowana mitologią grecką stworzona przez Ubisoft została właśnie rozszerzona o zupełnie nowe DLC. Immortals Fenyx Rising zostało wydane w grudniu 2020 roku i od tego czasu zyskało sporą popularność. Chociaż niektórzy uważają, że przypomina ona gry z serii Legend of Zelda, Immortals Fenyx Rising to zupełnie inna przygoda, w której postarasz się pomóc bogom olimpijskim odzyskać ich esencje, które zostały skradzione przez potężnego tytana Typhona. Z pomocą legionu potworów kontroluje on różne terytoria, a Ty musisz je mu odebrać. Ostatecznie, z pomocą bogów, stawisz czoła samemu Typhonowi.

Ale przygody Fenyx na tym się nie kończą! Dodatek DLC A New God jest dostępny od dziś w Immortals Fenyx Rising na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i PC. Pozwoli Ci ono zwiedzić Pałac Olympos, w którym Fenyx będzie musiała podjąć się trudnych prób, aby udowodnić bogom olimpijskim, że jest godna miejsca w greckim panteonie. Wraz z czterema ulepszeniami umiejętności do odblokowania, A New God wystawi Twoje umiejętności na próbę i pozwoli Ci odkryć nową mechanikę rozgrywki. Aby mieć dostęp do tej dodatkowej zawartości, możesz ją kupić osobno lub zdobyć w ramach przepustki sezonowej Immortals Fenyx Rysing, która zawiera również kolejne dwa DLC, które będą dostępne w przyszłości.

 

 

Te pozostałe DLC będą miały różne postacie jako protagonistów. W Myths of the Eastern Realms, zainspirowanym chińską mitologią, wcielisz się w postać Yu, jedynego człowieka, który nie został zamieniony w glinę po wojnie między Niebem a Ziemią. Trzecie DLC dla Immortals Fenyx Rising to The Lost Gods, które ponownie skupi się na mitologii greckiej, ale tym razem będziemy musieli pomóc nowemu bohaterowi o imieniu Ash odnaleźć kilku bogów, którzy zniknęli.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare