Instant Gaming EU
 
 

The Medium pojawi się na PlayStation 5

The Medium pojawi się na PlayStation 5

Premiera gry The Medium była bardzo oczekiwana ze względu na rodzaj doświadczenia, jakie oferuje. Jej unikalna mechanika rozgrywki pozwala zagłębić się w dwa światy jednocześnie. Z jednej strony świat rzeczywisty, w którym badasz sprawę masakry, która miała miejsce w przeszłości w opuszczonym ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Z drugiej strony świat duchów, miejsce, które może być przerażające i które jest zamieszkiwane przez niespokojne dusze, ale także istoty o wiele bardziej niebezpieczne. Łącząc oba światy na jednym ekranie, deweloperzy z Bloober Team stworzyli wymagającą przygodę z gatunku psychologicznego horroru o mrocznej atmosferze. Podczas eksploracji opuszczonych korytarzy ośrodka Niwa Workers' Resort będziesz musiał wejść w interakcję z obydwoma światami, aby szukać wskazówek, rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice zakopane w tym zapomnianym przez Boga miejscu dawno temu, narażając przy tym własne życie.

Gra The Medium została dobrze przyjęta przez graczy, gdy została wydana w styczniu tego roku, a jej system podwójnej rzeczywistości zebrał wiele pochwał, ale jak wiele innych gier, nie była dostępna na wszystkich platformach ze względu na umowę na wyłączność. Obecnie jest ona dostępna tylko na PC i Xbox Series X/S, ale to się wkrótce zmieni. Nie tak dawno temu na stronie ESRB pojawiła się ocena gry w wersji na PlayStation 5, a teraz Blobber Team potwierdził, że The Medium pojawi się na konsoli nowej generacji Sony 3 września 2021 roku.

 

 

Wersja The Medium na PS5 wykorzysta możliwości konsoli, z "pełną obsługą kontrolera DualSense". Jeśli szukasz porywającego doświadczenia psychologicznego horroru, jakiego jeszcze nie było, The Medium może być idealną grą dla Ciebie, a deweloper obiecuje, że będzie ona bardziej wciągająca niż kiedykolwiek dzięki nowym funkcjom PlayStation 5.

52.59zł
The Medium
The Medium
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare