Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj 15 minut rozgrywki The Medium

Obejrzyj 15 minut rozgrywki The Medium

Grze The Medium udało się uzyskać odpowiednie miejsce dla siebie wśród najbardziej oczekiwanych gier, w które będziemy mogli zagrać w 2021 roku. Choć premiera tej przygody połączonej z psychologicznym horrorem została zaplanowana na ubiegły rok, to jednak została ona kilka razy opóźniona i w końcu będziemy mogli w nią zagrać 28 stycznia 2021 roku. The Medium prezentuje porywającą fabułę, która zabierze nas do opuszczonego kurortu hotelowego, gdzie spróbujemy wykorzystać nasze zdolności psychologiczne jako medium do zbadania, co kryje się za dziwnymi zjawiskami, które mają miejsce w tym nawiedzonym miejscu.

Na pierwszy rzut oka The Medium nie wydaje się być niczym szczególnym, ale jest w tej grze wyjątkowa cecha, która czyni ją dość innowacyjną i niezwykłą. Jej system podwójnej rzeczywistości pozwala na jednoczesne badanie zarówno świata rzeczywistego, jak i duchowego. Będziesz musiał zbadać grę z obu perspektyw, aby rozwiązać wszystkie rodzaje łamigłówek w miarę postępów w historii. Przez większość czasu będziesz koncentrować się na jednej z nich, ale czasami będziesz doświadczać obu rzeczywistości jednocześnie. Jak możesz sobie wyobrazić, Twoje działania w jednym świecie mogą mieć wpływ na drugi, a interakcja pomiędzy dwoma światami będzie kluczem do rozwiązania zagadek w The Medium. Płynne przejście pomiędzy światami oraz przytłaczająca i mroczna atmosfera gry sprawiają, że jest to wyjątkowy horror.

Teraz możesz dowiedzieć się więcej o grze i zobaczyć, jak działa system dual-reality, oglądając prawie 15 minut rozgrywki The Medium w wideo opublikowanym niedawno przez Bloober Team.

 

 

The Medium pojawi się na PC i Xbox Series X/S w tym miesiącu i w każdej chwili można go znaleźć w najlepszej cenie za pośrednictwem naszej porównywarki.

50.15zł
The Medium
The Medium
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare