K4G BG 4 EN
 
 

Ujawniono wymagania sprzętowe The Medium

Ujawniono wymagania sprzętowe The Medium

Bloober Teamowi udało się przyciągnąć uwagę wielu ludzi, swoim nadchodzącym horrorem psychologicznym. The Medium oferuje dość innowacyjne podejście do świata nadprzyrodzonego z podwójnym systemem rzeczywistości, który pozwoli Ci odkryć i wejść w interakcję ze światem rzeczywistym i duchowym jednocześnie podczas przygody. W grze zwcielisz się w Marianne, medium, która jest w stanie komunikować się z duchami i je widzieć. Nawiedzana przez wizje strasznego morderstwa, będzie badać miejsce, w którym miało ono miejsce. Jej poszukiwanie odpowiedzi stanie się porywającą przygodą, w której będzie musiała zmierzyć się ze straszliwymi stworzeniami i duchami z przeszłości. Dzięki swojej przytłaczającej i mrocznej atmosferze, The Medium przeniesie Cię do tajemniczego wszechświata, w którym dwa światy mieszają się z nieoczekiwanymi rezultatami.

Twórcy opublikowali właśnie nowy film, który pozwala nam odkryć więcej szczegółów na temat The Medium. Skupia się on na mocach Marianne jako medium i daje nam pewien wgląd w to, jak może je wykorzystać podczas swojego śledztwa. Rozmowy z duchami i rekonstrukcja wspomnień o przeszłości z znalezionych przez nią przedmiotów to tylko dwa przykłady. Film pokazuje również kilka fragmentów rozgrywki, nie ujawniając zbyt wiele, więc nie musisz się martwić o duże spoilery.

 

 

Wraz z nowym filmem, Bloober Team opublikował również wymagania systemowe do gry na PC w The Medium. Poniższy obrazek ujawnia wszystkie szczegóły dotyczące minimalnej i zalecanej konfiguracji, którą Twój komputer będzie musiał spełnić, jeśli chcesz grać w tę grę z różnymi poziomami wydajności.

 

the medium pc

 

The Medium ma być wydane na Xbox Series X/S i PC 28 stycznia. Jak zwykle, w każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić go za pośrednictwem naszej porównywarki.

47.00zł
The Medium
The Medium
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare