Ujawniono wymagania sprzętowe The Medium

Ujawniono wymagania sprzętowe The Medium
20 sty 2021, 14:03

Bloober Teamowi udało się przyciągnąć uwagę wielu ludzi, swoim nadchodzącym horrorem psychologicznym. The Medium oferuje dość innowacyjne podejście do świata nadprzyrodzonego z podwójnym systemem rzeczywistości, który pozwoli Ci odkryć i wejść w interakcję ze światem rzeczywistym i duchowym jednocześnie podczas przygody. W grze zwcielisz się w Marianne, medium, która jest w stanie komunikować się z duchami i je widzieć. Nawiedzana przez wizje strasznego morderstwa, będzie badać miejsce, w którym miało ono miejsce. Jej poszukiwanie odpowiedzi stanie się porywającą przygodą, w której będzie musiała zmierzyć się ze straszliwymi stworzeniami i duchami z przeszłości. Dzięki swojej przytłaczającej i mrocznej atmosferze, The Medium przeniesie Cię do tajemniczego wszechświata, w którym dwa światy mieszają się z nieoczekiwanymi rezultatami.

Twórcy opublikowali właśnie nowy film, który pozwala nam odkryć więcej szczegółów na temat The Medium. Skupia się on na mocach Marianne jako medium i daje nam pewien wgląd w to, jak może je wykorzystać podczas swojego śledztwa. Rozmowy z duchami i rekonstrukcja wspomnień o przeszłości z znalezionych przez nią przedmiotów to tylko dwa przykłady. Film pokazuje również kilka fragmentów rozgrywki, nie ujawniając zbyt wiele, więc nie musisz się martwić o duże spoilery.

 

 

Wraz z nowym filmem, Bloober Team opublikował również wymagania systemowe do gry na PC w The Medium. Poniższy obrazek ujawnia wszystkie szczegóły dotyczące minimalnej i zalecanej konfiguracji, którą Twój komputer będzie musiał spełnić, jeśli chcesz grać w tę grę z różnymi poziomami wydajności.

 

 

The Medium ma być wydane na Xbox Series X/S i PC 28 stycznia. Jak zwykle, w każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić go za pośrednictwem naszej porównywarki.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare