K4G BG 4 EN
 
 

Zostało ujawnione więcej szczegółów o The Medium

Zostało ujawnione więcej szczegółów o The Medium

Zaprezentowana w maju ubiegłego roku podczas Inside Xbox poświęconego grom, które ukażą się na Xbox Series X, The Medium, która ukaże się pod koniec roku na konsolach nowej generacji i PC, jest jedną z gier, które zwróciły naszą uwagę.

Choć pokazany na imprezie film był dość enigmatyczny i nie zdradzał zbyt wiele na temat tej gry poza tym, że The Medium będzie grą z gatunku psychologicznego horroru, to jednak był naprawdę imponujący, szczególnie ze względu na wysublimowaną grafikę kinową. Kolejną kwestią, która wzbudziła zainteresowanie graczy jest fakt, że przypomina ona kultową grę, Silent Hill. The Medium będzie miało również ścieżkę dźwiękową, o której warto pamiętać, ponieważ skomponowali ją Arkadiusz Reikowski i Akira Yamaoka, ten ostatni jest właśnie kompozytorem muzyki z Silent Hill.

 

 

Trochę więcej informacji o The Medium zostało dziś zaprezentowanych dzięki jego pojawieniu się w Microsoft Store. Gra postawi nas w sytuacji Marianny, medium z darem jasnowidzenia i zdolnością widzenia świata duchów. W grze będziemy odpowiedzialni za zbadanie opuszczonego hotelu w celu znalezienia odpowiedzi na wizje Marianny dotyczące zabójstwa dziecka. Bloober Team stwierdził, że gra nie będzie dostępna na Xboxie One ze względu na unikalną cechę, którą będzie oferować The Medium. I wydaje się, że strona gry w Microsoft Store właśnie ujawnia tę funkcję:

Nigdy wcześniej nie widziany i oficjalnie opatentowany gameplay, który rozgrywa się w dwóch światach wyświetlanych w tym samym czasie. Poznaj jednocześnie świat fizyczny i świat duchów i wykorzystaj interakcje między nimi do rozwiązywania zagadek związanych z podwójną rzeczywistością, odblokowywania nowych ścieżek i budzenia wspomnień z przeszłych wydarzeń.

Dzięki temu będziemy mogli badać oba światy The Medium jednocześnie. Nie jest jeszcze jasne, jak to się odbędzie w grze, ale wizualizacje już nam to pokazują. Prawdopodobnie dowiemy się więcej o The Medium podczas odbywającej się imprezy Xbox Games Showcase.

47.43zł
The Medium
The Medium
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare