Eneba COM
 
 

System podwójnej rzeczywistości w The Medium został szczegółowo wyjaśniony

System podwójnej rzeczywistości w The Medium został szczegółowo wyjaśniony

Odkryliśmy ją wiosną zeszłego roku i od 10 grudnia będzie nam dokuczać dreszczyk emocji. Mówimy o grze The Medium. Zaplanowana na wydanie na konsolę Microsoftu nowej generacji i PC, The Medium wygląda imponująco z oszałamiającą grafiką. Pierwszy trailer gry, który został opublikowany, był spektakularny i wielu graczy czekało na możliwość zanurzenia się w tej niesamowitej przygodzie.

O The Medium dowiedzieliśmy się nieco więcej zeszłego lata, gdy strona gry pojawiła się w Microsoft Store odsłaniając kluczową cechę The Medium. W grze będziemy mogli zobaczyć na ekranie dwie rzeczywistości jednocześnie. Jest to nowa funkcja opracowana przez Bloober Team, który wyjaśnia dlaczego gra nie zostanie wydana na Xbox One.

Bloober Team opublikował niedawno nowy film, który przedstawia tę funkcję oraz sposób jej zastosowania w grze.

 

 

Michał Napora opowiada nam trochę więcej o tym mechanizmie, który jest tak wyjątkowy, że został opatentowany. Zostało potwierdzone, że chociaż przez większość czasu będziemy widzieć tylko jedną z dwóch rzeczywistości, to w pewnych momentach gry będziemy musieli widzieć obie wyświetlane jednocześnie na ekranie, aby rozwiązać różne środowiskowe zagadki. Wydaje się również, że jedna z dwóch rzeczywistości może zajmować więcej miejsca niż druga, w zależności od sytuacji.

The Medium, oprócz tego, że oferuje fascynującą historię i wspaniałe wciągające wrażenia, wydaje się mieć również innowacyjną rozgrywkę. Wszystko to jest co najmniej intrygujące i nie możemy się doczekać, aby odkryć więcej. Podczas oczekiwania na premierę The Medium, na naszej porównywarce można znaleźć najlepsze ceny, aby kupić tę grę.

42.64zł
The Medium
The Medium
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare