Odkryj więcej szczegółów na temat systemu podwójnej rzeczywistości w The Medium

Odkryj więcej szczegółów na temat systemu podwójnej rzeczywistości w The Medium

Powiedzieliśmy Ci o tym jakiś czas temu, The Medium będzie zawierać rewolucyjną funkcję podwójnej rzeczywistości, tak wyjątkową, że Bloober Team ją opatentował. Chociaż mieliśmy mieć możliwość grania w The Medium od 10 grudnia, premiera gry została przesunięta na 28 stycznia 2021 roku, co nie jest takie złe, ponieważ byłaby dostępna tego samego dnia co Cyberpunk 2077, co utrudniłoby wybór.

Podczas gdy my czekamy na nadejście gry, deweloper Bloober Team kontynuuje ujawnianie informacji o niej. Producent gry, Jacek Zięba, wypowiedział się w felietonach Gamingbolt o kilku aspektach The Medium, począwszy od długości życia gry. Wygląda na to, że ukończenie tej historii zajmie od 8 do 10 godzin. Chociaż wygląda to na dość krótką grę, jeśli porównać ją z innymi dostępnymi obecnie grami, trzeba pamiętać, że The Medium jest grą typu narrative horror, więc w tym przypadku jest to zupełnie normalne. Kolejnym punktem, który został wspomniany, jest słynny system dual reality, który tak bardzo intryguje graczy.

 

 

"Głównym przekonaniem tej gry jest dwoistość i dostarczanie różnych punktów widzenia, począwszy od historii, a skończywszy na rozgrywce, dlatego też rozgrywka w podwójnej rzeczywistości jest jednym z fundamentów The Medium. Gra nie pojawia się cały czas z rozgrywką w podwójnej rzeczywistości, ponieważ gracze mogą spodziewać się, że zagrają w niej około 33% gry, podczas gdy reszta gry toczy się w jednej rzeczywistości, czy to w świecie rzeczywistym, czy w świecie duchowym".

 

Dodał, że nawet jeśli ich celem jest zaskoczenie gracza w całej grze, to rzeczywiście lepiej nie nadużywać tej funkcji, ryzykując, że stanie się ona nudna. Każdy świat The Medium będzie oferował swoje własne, unikalne elementy gry. Przypomina on również, że The Medium czerpie inspirację z takich tytułów jak Silent Hill czy Resident Evil, a podwójna rzeczywistość wzmocni to poczucie niepewności, które możemy znaleźć w każdej dobrej grze typu horror.

Historię The Medium odkryjecie 28 stycznia na PC i Xbox Series X. Nie wahajcie się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć grę w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare