Instant Gaming EU
 
 

The Elder Scrolls Online - Blackwood ma bardzo mroczną genezę

The Elder Scrolls Online - Blackwood ma bardzo mroczną genezę

Wraz z nadejściem lata zbliża się premiera kolejnego rozszerzenia dlaThe Elder Scrolls Online. Zenimax przedstawił już graczom wydarzenia z trwającej rok przygody Gates of Oblivion w pakiecie DLC Flames of Ambition, ale wraz z nadchodzącą premierą Blackwood do gry trafi znacznie więcej. Nowy rozdział w fabule gry będzie zawierał nowe strefy do eksploracji, mnóstwo zadań i nowe mechaniki rozgrywki, w tym system towarzyszy. Po raz pierwszy będziesz mógł rekrutować postacie niezależne, które pomogą Ci w Twoich przygodach w Tamriel i będzie to zdecydowanie czynnik zmieniający grę, ale poza tym, najbardziej interesującą rzeczą w Blackwood jest lore.

Daedry zawsze były jednym z najgroźniejszych wrogów w świecie The Elder Scrolls Online. Te istoty z innego świata są dość potężne, a ich machinacje są zazwyczaj poza zasięgiem śmiertelników, zwłaszcza jeśli chodzi o daedrycznych książąt. Wiemy już, że w fabule Gates of Oblivion Książę Zniszczenia znajdzie się w centrum uwagi jako ogromne zagrożenie, którego plany będziesz starał się pokrzyżować wszelkimi możliwymi sposobami, ale teraz wiemy również o genezie wydarzeń, które doprowadziły do obecnej sytuacji. Niekończąca się żądza władzy cesarzy Longhouse i mroczny pakt z siłami zła wprawiły wszystko w ruch. Mehrunes Dagon jest wystarczająco cierpliwy, by czekać, aż wszystko się ułoży i teraz nadszedł czas, by zebrać to, co zasiał w przeszłości.

 

 

The Elder Scrolls Online - Blackwood pojawi się na PC 1 czerwca, a na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 - 8 czerwca. Już teraz możecie znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare