The Elder Scrolls Online zmienia swój system loot boxów

The Elder Scrolls Online zmienia swój system loot boxów

Lootboxy są dość kontrowersyjnym elementem w większości przypadków, a w niektórych krajach są nawet uważane za hazard, ale są one powszechnym sposobem na uzyskanie dodatkowych dochodów dla twórców gier. Większość graczy zgadza się z płaceniem prawdziwych pieniędzy za szansę na zdobycie ekskluzywnego przedmiotu kosmetycznego lub niewielkiego wzmocnienia, ale kiedy mówimy o przedmiotach, które dają pewną przewagę w walce, wydaje się, że u większości ludzi zapala się czerwona lampka, zwłaszcza gdy chodzi o PvP. The Elder Scrolls Online nie jest grą typu "pay-to-win", a każdy przedmiot, który można zdobyć z loot boxa, można zdobyć w inny sposób w grze, ale niedawny zakup Zenimax przez Microsoft z pewnością przyniesie pewne zmiany w grze i wygląda na to, że w kwestii loot boxów będą poważne.

Wraz z aktualizacją 30 do The Elder Scrolls Online pojawi się nowy system rozgrywki. Nowy system Endeavors będzie zawierał cotygodniowe i codzienne zadania, za których wykonanie otrzymasz nowy rodzaj waluty w grze - Seals of Endeavor. Zadania te mogą obejmować szeroki zakres czynności, w tym crafting, kradzież, używanie pewnych umiejętności przeciwko wrogom, zbieranie zasobów i wiele innych. Ponieważ większość z tych rzeczy jest już wykonywana przez większość graczy The Elder Scrolls Online, system Endeavors nie będzie miał wielkiego wpływu na rozgrywkę, ale nagrodzi Cię za granie w grę. Najlepszą rzeczą w tym systemie jest to, że możesz użyć Seals of Endeavor, aby kupić wszystkie dostępne obecnie przedmioty Crown Crate, w tym zwoje XP. Waluta będzie przypisanado konta, więc nie będzie miało znaczenia, czy masz kilka postaci. Jak możesz sobie wyobrazić, będzie to świetny dodatek do gry, ponieważ będzie można zachować tyle Sealsów ile chcesz, wydać je jak uważasz za stosowne i odblokować konkretnego zwierzaka lub wierzchowca, o którym marzysz bez wydawania ani grosza.

 

 

System Endeavors będzie częścią aktualizacji 30 dla The Elder Scrolls Online, która ma się pojawić w czerwcu, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami Zenimax. Gra jest obecnie zanurzona w wydarzeniach Gates of Oblivion, rocznej przygodzie, która postawi graczy przeciwko potężnemu lordowi Daedry w porywającej fabule, która zawiera również zupełnie nowe rozszerzenie pełne interesujących funkcji, Blackwood.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare