Szczegółowy system walki w Sonic Frontiers

Szczegółowy system walki w Sonic Frontiers

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania Jeża Sonica walczącego z Dr. Eggmanem i jego sługusami, ale Sonic Frontiers pójdzie o krok dalej. Pierwsza gra z otwartym światem w serii wprowadzi znaczące zmiany w mechanice rozgrywki w porównaniu do swoich poprzedników, zwłaszcza jeśli chodzi o walkę z wszelkiego rodzaju niebezpiecznymi wrogami. SEGA w końcu rzuciła trochę światła na system walki w Sonic Frontiers za pomocą wideo, które ujawnia również kilka szczegółów na temat różnych korzyści i ulepszeń, które niebieski bohater może odblokować z drzewka umiejętności w miarę postępów w grze.

Sonic Frontiers pozwoli Ci zrobić znacznie więcej niż skakać na wrogów, zwijając się w kolczastą niebieską kulę, aby ich zniszczyć. W tej grze Sonic może wykonywać szeroką gamę ruchów, które obejmują uniki, parowanie i uderzenia. Łącząc je, możesz strategicznie podejść do dowolnego wroga i zadać śmiertelne ciosy, unikając trafienia. Sonic zaczyna z serią podstawowych ruchów, ale później może odblokować ich więcej. Im dalej posuwasz się w grze, tym bardziej niebezpieczni będą wrogowie i będziesz musiał dostosować swoje strategie walki do każdej sytuacji, aby pokonać każdego z nich.

 

 

W miarę zdobywania kolejnych poziomów Sonic odblokowuje kilka pasywnych zdolności, bonusów i dodatkowych możliwości. Dzięki takiemu systemowi Sonic Frontiers wydaje się być grą o wiele głębszą i oferującą większą swobodę wyboru niż jakakolwiek inna gra z serii i zapowiada się na bardzo ekscytującą przygodę. Ale czy jest to dokładnie ten rodzaj gry, na który czekają fani niebieskiego jeża? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do 8 listopada. To data premiery na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch. Do tego czasu zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze cyfrowe Sonic Frontiers na wszystkie platformy.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare