Pierwszy gameplay z Sonic Frontiers ujawniony

Pierwszy gameplay z Sonic Frontiers ujawniony

Kultowy niebieski jeż firmy SEGA towarzyszy nam już od wielu lat, a każda kolejna odsłona serii Sonic wywołuje wśród fanów wiele emocji. Nie inaczej jest w przypadku Sonic Frontiers, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że całkowicie zmieni on typ rozgrywki z innych gier Sonic w coś zupełnie innego. SEGA ogłosiła ją jako "pierwszą w historii otwartą strefę" w serii i od tego czasu wielu graczy zastanawiało się, jak naprawdę będzie wyglądać rozgrywka. Teraz możemy po raz pierwszy spojrzeć na rozgrywkę Sonic Frontiers w niedawno opublikowanym krótkim zwiastunie.

 

 

Jak widać na filmie, Sonic Frontiers nie będzie niczym podobnym do innych poprzednich gier. Akcja gry toczy się na Starfall Islands, rozległym otwartym świecie 3D, który Sonic będzie musiał zbadać. Chociaż poruszanie się po różnych krajobrazach wysp będzie wymagało zręcznych ruchów, czysta rozgrywka platformowa wydaje się być pozostawiona na drugim planie, aby ustąpić miejsca ekscytującej walce pełnej akcji, misjom i łamigłówkom. Można zobaczyć, jak Sonic walczy z gigantycznymi wrogami na otwartej przestrzeni, używając różnych ruchów, co jest czymś całkiem spektakularnym. Chociaż wideo nie dostarcza zbyt wielu informacji, jasno pokazuje, że Sonic Frontiers podąża w zupełnie nowym kierunku. Tylko czas pokaże, czy jest to odpowiednia podróż dla fanów jeża Sonica, ale zdecydowanie wygląda fajnie i jest to coś nowego.

Sonic Frontiers będzie dostępny na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC jeszcze w tym roku. Do tego czasu, jeśli szukasz bardziej klasycznego podejścia do serii, możesz znaleźć Sonic Colors Ultimate tanio w naszej porównywarce, która jest zremasterowaną wersją bardzo popularnej platformówki wydanej na Nintendo Switch, która pojawi się we wrześniu z wieloma nowościami.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare