Pierwsza duża aktualizacja Sonic Frontiers będzie dostępna już dziś

Pierwsza duża aktualizacja Sonic Frontiers będzie dostępna już dziś

Sonic Frontiers pojawił się kilka miesięcy temu jako spora niespodzianka, która oferowała nowe spojrzenie na świat kultowego niebieskiego jeża. Do tego czasu większość gier z Soniciem należała do tych samych kategorii, ale Sonic Frontiers rozgrywa się w rozległym otwartym świecie. Gra oferuje wiele możliwości eksploracji, system walki pełen akcji, spektakularne walki z bossami i nie tylko. To rewolucyjne podejście do serii, które przekonało większość fanów, nawet tych, którzy byli nieco nieufni, gdy zostało to ogłoszone.

Darmowa aktualizacja dla Sonic Frontiers

SEGA ujawniła już swoje plany wydania dodatkowej zawartości dla Sonic Frontiers i wiedzieliśmy, że ma w zanadrzu kilka nowości. Pierwsza duża darmowa aktualizacja gry pojawiła się dzisiaj i wprowadza nowe tryby wyzwań, tryb fotograficzny i nową opcję szafy grającej.

Możliwość robienia zdjęć ekscytujących przygód Sonica w Sonic Frontiers podczas słuchania utworów muzycznych z poprzednich części serii, takich jak Live & Learn (Sonic Adventure 2) Open Your Heart (Sonic Adventure) lub Reach For The Stars (Sonic Colors Ultimate), jest zawsze na plus. Od samego początku mamy dostęp do 13 nowych utworów, a 40 kolejnych odblokowujemy zbierając różne Muzyczne Wspomnienia rozsiane po wyspach.

 

 

Nowe tryby wyzwań to Cyber Space Challenge, który jest trybem ataku na czas, w którym musisz ukończyć siedem etapów oraz Battle Rush, w którym walczysz z serią Strażników i Tytanów. Pokonaj ich jak najszybciej, a otrzymasz specjalną nagrodę.

W nadchodzących miesiącach Sonic Frontiers będzie nadal otrzymywać dodatkową zawartość, która uczyni ją jeszcze bardziej interesującą. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej przygody, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz Sonic Frontiers na PC i zanurzyć się w świecie fantasy, dołączając do niebieskiego bohatera.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare