K4G BG 4 EN
 
 

Sonic Frontiers otrzymuje drugie darmowe DLC

Sonic Frontiers otrzymuje drugie darmowe DLC

Od momentu premiery, Sonic Frontiers zachwycił ogromną rzeszę fanów kultowego niebieskiego jeża od SEGA. Jego rozległy otwarty świat i unikalna mechanika rozgrywki pojawiły się jako powiew świeżego powietrza w serii, która została uwięziona w niekończącym się cyklu gier platformowych, gdzie innowacje były trudniejsze z każdą odsłoną. Pomimo początkowych obaw, Sonic Frontiers znalazł sobie miejsce w sercach wszystkich fanów Sonica, ponieważ pozwala odkrywać wyspy Starfall w dowolny sposób, walcząc z hordami złych potworów i odkrywając mnóstwo tajemnic.

SEGA odpowiada na zaufanie pokładane w grze przez fanów, wydając darmowe dodatki DLC, które rozszerzają Sonic Frontiers o nowe funkcje. Jeśli w marcu gracze doczekali się dodania trybu fotograficznego, nowych wyzwań i szafy grającej z mnóstwem nowych ścieżek dźwiękowych, to teraz deweloper wypuścił kolejne DLC pełne ciekawych nowości.

Wszystkiego najlepszego Sonic

Aktualizacja "Birthday Bash" zawiera nowe kolekcjonerskie Koco do zebrania podczas przygody na Starfall Islands, a także nowe specjalne ruchy i wyzwania. Najważniejszym dodatkiem aktualizacji jest tryb Nowa Gra Plus, który pozwala na ponowne rozpoczęcie przygody ze zwiększonym poziomem trudności, zachowując wszystkie drzewka umiejętności i poziomy ulepszeń z poprzedniej gry. W ramach bonusu można również odblokować różne przedmioty kosmetyczne o tematyce urodzinowej, aby spersonalizować Sonica.

 

 

Sonic Frontiers otrzyma trzecią darmową aktualizację jeszcze w tym roku. Będzie ona najistotniejsza z całej trójki, ponieważ wprowadzi nowe grywalne postacie i nowy wątek fabularny. Na szczęście do czasu jej pojawienia się w grze jest mnóstwo nowych rzeczy do zrobienia. Pamiętaj, że dzięki naszej porównywarce możesz znaleźć najlepsze oferty na cdkeye Sonic Frontiers na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare