Instant Gaming EU
 
 

System Shock otrzymuje datę premiery na konsolach

System Shock otrzymuje datę premiery na konsolach

Wydanie remake'u kultowego klasyka od Nightdive Studios sprawiło, że System Shock powrócił na sklepowe półki w zeszłym roku z wielkim sukcesem. Jako wciągająca strzelanka, remake ożywia epicką walkę z SHODAN z bardzo niewielkimi zmianami w historii, która urzekła fanów w 1994 roku. Zawiera ulepszoną grafikę, zaktualizowane sterowanie oraz nową muzykę i efekty dźwiękowe, aby przenieść wrażenia na nowy poziom intensywności. Fani mogą również odkryć nowe alternatywne zakończenie i zagrać jako kobieta-haker. Citadel Station nigdy nie wyglądało lepiej niż w remake'u, a to jest coś, co ogromny legion fanów System Shock pochwalił, ponieważ gra dała im możliwość ponownego cieszenia się ulubioną przygodą.

Port, na który czekałeś

Remake System Shock jest obecnie dostępny wyłącznie na PC, ale wkrótce się to zmieni. Nightdive Studios potwierdziło, że nowa wersja horroru science-fiction zostanie wydana na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One 21 maja. Konsolowa wersja System Shock nie będzie zawierać żadnych dodatkowych funkcji i jest to tylko port wersji PC, który ma działać w 60 klatkach na sekundę z grafiką w 4k na PS5 i Xbox Series X. Jednak premiera gry na konsolach jest czymś bardzo oczekiwanym. Wielu fanów klasyka prosiło o możliwość zagrania w grę na konsolach i z pewnością będą się spieszyć, aby zagrać w grę, gdy tylko będzie dostępna na wybranej przez nich platformie. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz rzucić okiem na oficjalny zwiastun poniżej.

 

 

Nie ma znaczenia, czy jesteś długoletnim fanem System Shock, czy jeszcze nie odkryłeś tej gry. Remake jest przepustką do wciągającego doświadczenia z ekscytującą historią science-fiction i solidnymi funkcjami rozgrywki, a my nie możemy przestać polecać wypróbowania go. Jak zwykle, jeśli chcesz mieć dostęp do najlepszych zniżek na zakup taniego kodu cyfrowego System Shock przed premierą, wystarczy, że skorzystasz z naszej porównywarki, a pojawią się one na ekranie za pomocą jednego kliknięcia.

52.89zł
System Shock
System Shock
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare