Remake System Shock to idealne połączenie nowoczesnych i klasycznych funkcji

Remake System Shock to idealne połączenie nowoczesnych i klasycznych funkcji

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania wielu remake'ów i rebootów klasycznych gier wideo w ostatnim czasie. Uczynienie starej kultowej gry atrakcyjną dla odbiorców nie jest łatwym zadaniem i istnieje wiele sposobów na podjęcie takiego wyzwania. Deweloper Nightdive Studios znalazł odpowiednią formułę dla nowego System Shock, remake'u przygodowego tytułu akcji z 1994 roku, który jest uznaną przez krytyków kultową grą, obecną w kilku galeriach sławy.

Klasyka odradza się na nowo

Posiadanie oryginalnego System Shock jako fundamentu jest równie korzystne, co kłopotliwe. Podczas gdy ogromna popularność gry zapewnia uwagę graczy, dostarczenie podobnego rodzaju doświadczenia jest dość trudne. Minęło wiele lat, a świat gier wideo i preferencje graczy bardzo się zmieniły. Dlatego znalezienie równowagi między nowościami a klasycznym doświadczeniem z rozgrywki jest dość trudne. Nowy System Shock oferuje to, co najlepsze z obu światów. Dzięki zupełnie nowej oprawie graficznej w rozdzielczości HD, lepszemu interfejsowi i nowej ścieżce dźwiękowej, gra jest wystarczająco nowoczesna, ale zachowuje również ducha klasyki.

 

 

Grając w System Shock czujesz się tak, jakbyś naprawdę eksplorował Cytadelę, będąc pod opresyjnym spojrzeniem wszechmocnego SHODANA. To jak poruszanie się po labiryncie korytarzy i pomieszczeń pełnych zagadek, pułapek i śmiertelnych wrogów. Poczujesz się jak uwięziony w lochu science-fiction, gdzie nie wiesz, co znajdziesz za każdym rogiem, ale jesteś zmuszony iść naprzód, ponieważ nie możesz znaleźć żadnego bezpiecznego miejsca. Nightdive udało się uchwycić atmosferę oryginalnej gry i wykorzystać ją do przeniesienia doświadczenia na nowy poziom.

Niezależnie od tego, czy jesteś starym fanem serii, czy nowicjuszem, System Shock to przygoda, która w nowej formie nadal będzie niezapomniana. Gra jest już dostępna na PC za pośrednictwem Steam, GoG i Epic Games Store. W każdej chwili możesz zdobyć tani klucz System Shock na PC za pomocą naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

11.58zł
System Shock
System Shock
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare