Instant Gaming EU
 
 

System Shock ma niesamowity bonus w przedsprzedaży

System Shock ma niesamowity bonus w przedsprzedaży

Premiera remake'u kultowej gry akcji z 1994 roku już wkrótce, a fani oryginału System Shock nie mogą się doczekać, aby w nią zagrać. Możliwość ponownego zmierzenia się z SHODANEM w nowej wersji klasyka przemawia do ogromnej rzeszy doświadczonych graczy, którzy chętnie wyruszą w nową przygodę, aby uratować planetę przed zniszczeniem przez szaloną sztuczną inteligencję. Nowy System Shock oferuje nową grafikę HD, ulepszone opcje rozgrywki, lepszy interfejs użytkownika i wiele ulepszeń w zmodernizowanej wersji oryginalnej przygody, która ma na celu ponowne przeżycie najlepszych chwil na stacji Cytadela.

Pełna gra jako bonus

System Shock ma zostać wydana 30 maja na PC, a deweloper Nightdive Studios ma wielką niespodziankę dla tych, którzy na nią czekają. Nie tylko ogłosili ulepszoną wersję sequela System Shock, ale możesz ją również otrzymać za darmo, jeśli zamówisz w przedsprzedaży nowy System Shock.

System Shock 2: Enhanced Edition Gra obiecuje ulepszoną grafikę, obsługę rozdzielczości 4K, tryb kooperacji dla wielu graczy, tryb VR i wiele więcej.

"System Shock 2: Enhanced Edition został stworzony w celu inżynierii wstecznej oryginalnego kodu, aby przenieść SS2 na silnik KEX i po raz pierwszy udostępnić go na konsolach nowej generacji".

"Wszystkie filmy, tekstury, postacie i modele broni zostały zaktualizowane, a tryb wieloosobowy Co-Op został przeprojektowany, aby zapewnić płynne wrażenia".

Chociaż nie jest to pełny remaster oryginału, jak nadchodzący System Shock, to wciąż świetny dodatek, który można zdobyć, gdy tylko zostanie wydany. Niestety, System Shock 2: Enhanced Edition nie ma jeszcze daty premiery, ale można się jej dobrze przyjrzeć w najnowszym filmie opublikowanym przez dewelopera.

 

 

Jeśli chcesz zdobyć te dwie gry w cenie jednej, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby już teraz zamówić w przedsprzedaży System Shock Steam key i przygotować się na starcie z SHODAN w nowym epickim starciu w głębinach kosmosu.

53.91zł
System Shock
System Shock
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare