Remake System Shock w końcu doczeka się żeńskiej protagonistki

Remake System Shock w końcu doczeka się żeńskiej protagonistki

System Shock to kultowa seria gier wideo, której odsłony należą do najlepszych klasyków gatunku. Oryginalny System Shock został wydany w 1994 roku i dostarczył ekscytującego horroru science-fiction, w którym gracze stawili czoła wrogości obłąkanej sztucznej inteligencji kontrolującej stację kosmiczną. Później System Shock 2 rozszerzył fabułę i dodał nowe mechaniki rozgrywki. Intensywna mechanika FPS, przytłaczająca atmosfera i świetna historia to elementy, które sprawiły, że seria zyskała fanów w tamtych czasach. Remake System Shock został wydany w zeszłym roku z wielkim sukcesem i przywrócił klasykę do życia dzięki nowoczesnej grafice i innym ekscytującym nowościom. Jednak niektóre z najbardziej oczekiwanych nowości, które miały znaleźć się w grze w momencie premiery, nie znalazły się w ostatecznej wersji. Deweloper Nightdive Studios potrzebował jeszcze kilku miesięcy, aby ukończyć rozwój tych nowych funkcji, a pojawią się one w przyszłym tygodniu w największej jak dotąd łatce wydanej dla remake'u System Shock.

 

 

Wybierz swoją płeć

Jak wszyscy fani System Shock wiedzą, bohaterem oryginalnej gry jest mężczyzna. Ten bezimienny haker bezpieczeństwa jest odpowiedzialny za udaremnienie złych planów SHODAN podczas poruszania się po ciemnych korytarzach Citadel Station. Nightdive Studios obiecało jednak możliwość wyboru postaci kobiecej jako protagonistki gry. Funkcja ta zostanie teraz dodana do nadchodzącej łatki, która pojawi się 11 kwietnia.

Jednak najbardziej ekscytującym dodatkiem, który pojawi się w System Shock w przyszłym tygodniu, jest nowe zakończenie, które studio stworzyło, aby złagodzić rozczarowanie, jakie oryginalne zakończenie wywołało u niektórych graczy. W System Shock spędzasz większość gry przygotowując się do starcia z SHODAN, ale ostateczna konfrontacja nie jest dokładnie epicką walką pełną akcji. Wygląda na to, że od najbliższego czwartku może się to zmienić.

System Shock to jeden z najlepszych remake'ów wydanych w 2023 roku, a nadchodząca łatka wygląda na wystarczający powód, aby złożyć mu kolejną wizytę. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej serii, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz cyfrowy do gry System Shock i przygotować się na wciągające cyberpunkowe doświadczenie z horrorem osadzonym na odizolowanej stacji kosmicznej w głębi kosmosu.

52.32zł
System Shock
System Shock
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare