Rozgrywka w remake'u System Shock wygląda imponująco

Rozgrywka w remake'u System Shock wygląda imponująco

Kiedy znajdziesz grę taką jak oryginalny System Shock, trudno jest wymyślić coś, co uczyniłoby ją jeszcze lepszą. Owszem, gra doczekała się sequela, który okazał się całkiem niezły, ale poziom innowacji i doznań płynących z rozgrywki, jakie oferowała pierwsza gra w momencie premiery, jest trudny do pobicia. To tak jakby oglądać pierwszy film Star Wars w 1977 roku, a dziś. Wiele rzeczy zmieniło się na przestrzeni lat, ale to nie znaczy, że System Shock nie jest nadal dobrą grą. Oczywiście, zawsze jest miejsce na ulepszenia i to jest dokładnie to, co Nightdive Studios oferuje nam w nadchodzącym remake'u przygodowej gry akcji z perspektywy pierwszej osoby z 1994 roku.

Remake System Shock powstaje już od jakiegoś czasu, ale wygląda na to, że deweloper jest już gotowy, by pokazać efekty swoich starań i opublikował nowy filmik z rozgrywki, który pozwala nam po raz kolejny odwiedzić stację kosmiczną Citadel. Scenerie pokazane na filmiku będą znane wszystkim fanom, ale nowa grafika, poziom detali i kilka nowych mechanik rozgrywki sprawią, że remake wejdzie na zupełnie nowy poziom. Będzie to najlepszy sposób na wprowadzenie nowych graczy do serii, którzy po raz pierwszy zmierzą się z SHODANem.

 

 

Nowy System Shock wydaje się być na tyle atrakcyjny, że przyciągnie uwagę wielu graczy, a świadomość, że jego fundamentem jest jeden z najpopularniejszych klasyków gatunku, jest tylko ogromnym bonusem. Jedyną wątpliwością dotyczącą System Shock jest to, kiedy dokładnie będziemy mogli w niego zagrać, ponieważ premiera gry planowana jest na lato 2021 roku na PC, ale jak dotąd nie potwierdzono dokładnej daty. Istnieje demo gry, które można wypróbować za darmo na GOG, Steam i Epic Games Store. Ponadto, jeśli jesteś fanem serii i złożysz zamówienie przedpremierowe na remake System Shock, otrzymasz System Shock 2: Enhanced Edition za darmo jako bonus.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

12.36zł
System Shock
System Shock
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare