Star Wars: Squadrons nadejdzie w październiku

Star Wars: Squadrons nadejdzie w październiku

Electronic Arts uczyniło Star Wars jednym ze swoich flagowców i było całkiem jasne, że mają dla nas coś do zaoferowania po zakończeniu Star Wars Battlefront II. Wszechświat stworzony przez George'a Lucasa koncentruje się na dwóch bardzo różnych aspektach wojny między różnymi frakcjami obecnymi w sadze. Z jednej strony możemy znaleźć epickie bitwy naziemne między armiami złożonymi z piechoty i różnych pojazdów. Star Wars: Battlefront II może być najlepszym tego przykładem. Z drugiej strony Gwiezdne Wojny słyną również z bitew kosmicznych, które zwykle obejmują mieszankę wielkich statków i niezliczoną liczbę małych myśliwców. Nowa gra wideo na licencji Star Wars została oficjalnie ogłoszona przez EA wczoraj, w poniższym filmie.

 

 

Star Wars: Squadrons polega na pilotowaniu małego myśliwca i walce z siłami wroga. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pilotować X-Winga, czy myśliwca TIE, ta nowa gra pozwoli Ci wziąć udział w strategicznych walkach dla wielu graczy w trybie 5 na 5 obok Twojej eskadry lub walczyć o swoją frakcję w wielkich bitwach przez galaktykę. Star Wars: Squadrons pozostawia za sobą wojny klonów, aby skoncentrować się na ostatnim okresie Galaktycznej Wojny Domowej, kiedy siły Nowej Republiki muszą zmierzyć się z potężnym Imperium w walce o wolność. Gra zawiera również kampanię dla jednego gracza, a niezależnie od wybranej strony będziesz mieć do dyspozycji kilka myśliwców, a w miarę postępów w grze odblokujesz opcje dostosowywania swoich statków kosmicznych.

Nie dowiemy się więcej, przynajmniej do następnego czwartku, kiedy będziemy mogli obejrzeć pierwszy materiał z rozgrywki Star Wars: Squadrons, podczas kolejnego wydarzenia EA Play. Gra będzie dostępna od 2 października 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4, a także będzie obsługiwać VR na PS4 i PC w trybie cross-play.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare