K4G BG 4 EN
 
 

Star Wars: Squadrons dostaje nowe treści

Star Wars: Squadrons dostaje nowe treści

Pomimo początkowego stwierdzenia Electronic Arts, że Star Wars: Squadrons jest ukończoną grą i nie otrzyma dodatkowych treści, wydaje się, że obrali inny kierunek dla gry. Kilka tygodni temu, gracze Star Wars: Squadrons otrzymali pakiet elementów kosmetycznych, z okazji premiery drugiego sezonu telewizyjnego serialu The Mandalorian. Wśród tych pozycji, można było znaleźć figurkę bobblehead Baby Yody, hologram, naklejki i inne. Chociaż nie jest to dokładnie grywalna zawartość, to nadal jest to dodatek do gry. Wydaje się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się więcej i tym razem nie są to przedmioty kosmetyczne.

EA potwierdziło, że Star Wars: Squadrons otrzyma dwie aktualizacje, które dodadzą nowe myśliwce, nową mapę i wiele innych. 25 listopada wszyscy gracze Star Wars: Squadrons będą mogli wziąć udział w nowej bitwie, Fostar Haven. Jest to scenariusz, którego już doświadczyliście podczas historii single-player, ale został on przerobiony i tym razem dołączycie do jego wieloosobowej wersji w trybie Fleet Battle i Dogfight. W tej samej aktualizacji do Twojego arsenału zostanie dodanych kilka nowych komponentów do Twoich statków. Bombowce i Myśliwce będą miały dostęp do Boost Extension Kita oraz prototypowych torped przebijających, które pozwolą im otrzymać odpowiednio pełne doładowanie i obejście tarcz. Interceptory i Myśliwce zwiększą także swoje możliwości ofensywne dzięki Rakietom Jonowym, które są wolniejsze od swojego odpowiednika, ale mogą być wystrzeliwane w tym samym czasie co inne rodzaje broni. Wreszcie, U-Wing i Tie Reaper będą mogły zamontować Antymateriowe Wieżyczki Rakietowe, które pomogą im w atakowaniu duże statków.

 

 

Druga aktualizacja nadejdzie 4 grudnia i przyniesie B-Wingi i Tie Defendery, bombowiec i myśliwiec, które wzmocnią ich floty. Zawierają one kilka unikalnych elementów. Ponadto, ta aktualizacja wprowadzi Mecze Niestandardowe, nowy tryb, w którym maksymalnie pięciu graczy na stronę w dwóch drużynach będzie walczyć na dowolnej mapie dostępnej w Dogfight i Fleet Battles, oferując możliwość ograniczenia liczby statków i modyfikacji ich statystyk.

Ogłoszenie pozostawia otwarte drzwi do kolejnych aktualizacji w przyszłości i to jest coś, co zachwyci graczy Star Wars: Squadrons.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare