Instant Gaming EU
 
 

EA rozwija historię kampanii w Star Wars: Squadrons

EA rozwija historię kampanii w Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons zamierza pominąć miecze świetlne, Jedi i Sithów, aby skupić się na zupełnie innym aspekcie konfliktu pomiędzy złem a dobrem, który napędza popularną franczyzę sci-fi. Gra przeniesie walkę w kosmos i da nam nową perspektywę wojny między Nową Republiką a Galaktycznym Imperium, pozwalając nam wybrać stronę i pilotować własnego gwiezdnego myśliwca. Weźmiemy udział w wieloosobowej walce powietrznej przez galaktykę, siedząc w kokpicie naszego statku i podziwiając to wszystko w widoku z pierwszej osoby. Oczywiście, Star Wars: Squadrons będzie zawierać kilka trybów rozgrywki, a Electronic Arts wydało właśnie nowy film, który służy jako wprowadzenie do jednej z dwóch części głównej kampanii w grze, w tym przypadku tej, której doświadczysz, jeśli zdecydujesz się dołączyć do Galaktycznego Imperium.

 

 

Choć film nie pokazuje w pełni rozgrywki Star Wars: Squadrons. Choć film nie pokazuje w pełni rozgrywki Star Wars: Squadrons, to jednak wprowadza w nastrój epickiej przygody, którą będziesz przeżywał w miarę postępów w kampanii. Podąża za historią Valko Grey'a, samotnego pilota TIE Interceptora, który pozostał w tyle po ataku sił Nowej Republiki na doki w Var-Shaa. Wygląda na to, że Star Wars: Squadrons nie skupia się tak bardzo na koncepcji "Dobra vs. Zła" i pozwala nam zanurzyć się w radości walki w kosmosie bez konieczności rozważania tego typu rzeczy.

Oczywiście, klip jest tylko filmowym wstępem do historii, a Star Wars: Squadrons będzie w całości poświęcone pilotowaniu Twojego gwiezdnego myśliwca. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Nową Republikę czy Galaktyczne Imperium, będziesz miał do dyspozycji kilka typów statków i będziesz mógł dostosować je do każdej misji.

 

 

Chociaż Star Wars: Squadrons nie jest pierwszą tego typu grą w tej serii, to z pewnością wygląda ona lepiej i będziesz mógł w nią zagrać już wkrótce, gdyż jej premiera planowana jest na 2 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare